סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
חדשות צמיגים
צמיגי מישלין

מישלין היא אחת מיצרניות הצמיגים הגדולה בעולם.

 
 הקבוצה פעילה ביותר מ-170 מדינות בכל רחבי העולם, והיא מייצרת ומוכרת צמיגים בכל הסוגים והסגנונות שניתן להעלות על הדעת. למעשה, מישלין היא המותג המוביל ביותר בעולם, גם כאשר מדובר במותגי העל של חברות הצמיגים.
צמיגי מישלין

מישלין פועלת מאז שנת 1889.
החברה הוקמה על ידי שני האחים מישלין, אנדרה ואדוארד. כיום, מישלין היא המובילה הבלתי מעורערת בעולם בתחום הטכנולוגיה של הצמיגים.
היא משקיעה משאבים רבים במחקר ופיתוח, במבדקים, והחדשנות שלה מניעה מידי מספר שנים את כל עולם הצמיגים לכיוונים חדשים.
בישראל מיובאים צמיגי מישלין על ידי קוגול יוניטרייד. יבואן זה מציג שירותים מקצועיים ביותר, זמינות גבוהה, ופריסה לוגיסטית מרשימה בכל רחבי הארץ.
הסמל המוכר של מישלין הוא "איש המישלין" (Bibendum). זהו אחד הסמלים המפורסמים בעולם, והוא מוכר לציבור הרחב מזה יותר ממאה שנים.

סקרים רבים ברחבי העולם מראים כי צמיגי מישלן נחשבים לצמיגים הטובים ביותר בעולם. אין זה פלא, לאור החדשנות המרשימה של החברה. למשל, בשנים האחרונות החברה החליטה להתמודד עם תופעת ההתחממות הגלובלית, והיא המציאה לצורך כך צמיגים חוסכי אנרגיה. צמיגים אלה מצמצמים את צריכת הדלק, מפחיתים את כמות המזהמים אשר הם פולטים לאוויר, ולמעשה, חוסכים לנהגים כסף רב. בנוסף לכך, צמיגים אלה בטוחים יותר, חזקים יותר, ועמידים יותר מרוב הצמיגים האחרים בשוק.

המצאה מעניינת וחשובה נוספת של מישלין היא צמיג אשר מסוגל לתקן את עצמו במקרה של פנצ`ר. במקרה שהצמיג מזהה תקר, הוא יכול לתקן את עצמו ולהבטיח לנהג המשך נסיעה בבטחה וללא שום חשש למרחק מרשים של קרוב למאה קילומטרים.
 
 

 

 צמיג ירוק

מחקר מצא כי הצמיגים הירוקים וחוסכים האנרגיה של מישלין מחזיקים מעמד עד 150% יותר מאשר צמיגים אחרים של יצרניות מובילות. הממוצע של צמיגי מישלין במחקר היה 40,000 קילומטר, בעוד שהממוצע של צמיגי היצרניות האחרות היה 30,000 קילומטר. בנוסף, נקבע כי הצמיג של מישלין יוכל להחזיק מעמד למשך 9 חודשים נוספים, יחסית לצמיגים אחרים. המשמעות הברורה היא חיסכון ארוך טווח בכל הקשור לצמיגים מישלין.

צמיגי מישלין שמחים להודיע ​​על יום השנה 60th של ההפעה של צמיגי משאית רדיאלים ב1952.

ההשקה של צמיג מישלין X רדיאלי הראשון סייעה להפוך את תעשיית התחבורה בכביש , שעד אז היה משתמשת בצמיגי רובדי צלב . המבוא של radials עשה הובלות בטוחות ויעילה יותר -והסית יצרנים אחרים כדי להמשיך באותה הדרך. ב2011, צמיגים רדיאליים היוו 100 אחוזים משוק צמיגי משאית במערב אירופה.

צמיג פלדה

החוקר מישלין ריוס Mignol המציא את צמיג הפלדה הרדיאלי הראשון מישלין X למכוניות ב1946, בעקבות אותה עם ההשקה של צמיג משאית X רדיאליב1952. "X" הוא הסימן המסחרי של מישלין עבור צמיגים רדיאליים , והוא מה שהופך את ההופעה האחרונה שלה בשוק המשאית על צמיג X multiway 3D המהפכני, שזה עתה הושק בגודל הפופולרי ביותר צמיג לרכב מסחרי של בריטניה ,R 295/80 22.5 .

שארן סמרה , ראש מישלין שיווק המשאיות לבריטניה ולאירלנד , אומר : " ההיסטוריה של מישלין עוצבה על ידי חדשנות ואין דוגמא טובה יותר לכך מצמיג הרדיאלי . מריוס Mignol נערך מחקר סודי בצרפת הכבושה במהלך מלחמת העולם השנייה כדי לפתח את X מישלין ,ולאחר כל השנים הללו על מסירותו לחדשנות ממשיכה לפעול דרך התרבות הטכנית שלנו - רק להסתכל על 592,000,000 € השקעתנו לטובת מחקר ופיתוח בכל שנה ! סכום נאה יותר מכל יצרנית צמיגים אחרת. "

צמיגי מישלין - כל היתרונות נפגשים בצמיג אחד

צמיגי מישלין מתאפיינים בחדשנות מתקדמת ובטכנולוגיה מפותחת במיוחד. הצמיגים של מישלין חזקים, עמידים, חסכוניים באנרגיה ובצריכת הדלק, ומאפשרים נהיגה בטוחה המלווה בחווית נהיגה אדירה. בכל שנה, חברת מישלין משקיעה מליוני דולרים בפיתוח ובמחקר טכנולוגי, בכדי לאפשר ללקוחותיה ליהנות מהצמיגים הטובים ביותר ששוק הצמיגים מציע. חברת משילין ממותגת באמצעות הסמל המקורי שלה - האיש הלבן והחביב אותו כולם מכירים. צמיגי מישלין ידועים בתור צמיגים ידידותיים לסביבה, מחזיקים מעמד זמן רב ומספקים תמורה מעולה לכסף אותו אתם משלמים.
לסיכום, אם אתם זקוקים לצמיגים חדשים, צמיגי מישלין היא הבחירה הנכונה בשבילכם גם בשל המחיר ההוגן וגם בשל האיכות. צמיגי מישלין מספקים על הכביש בטיחות מקסימלית ומאפשרים נסיעה בטוחה, מהנה ומבוקרת.


עשור לאחר השקת צמיג משאית X רדיאלי,וכמו אש המילה על היתרונות של הצמיג הייתה מתפשטת בכל ענף התחבורה , מישלין הריץ סדרה של בדיקות שדה בפרופיל גבוה ברחבי אירופהב1962. לדוגמא, מישלין רגיל לעומת הביצועים של קבוצה של מישלין X מיזוג צמיגי משאית עם קונבנציונלי רובד צולב צמיגי משאית בשתי משאיות התחייבות למסע של 435 קילומטר מThiviers , באזור מדורדון בצרפת, לפריז. המשאית הפועלת על צמיגי X של מישלין הפחיתה את צריכת דלק על ידי 6.7 ליטר ל100 קילומטר בהשוואה למשאית פועלת על צמיגי רובדי צלב , חסכון של 13.8 אחוזים.
יתרונות צמיגי מישלין-
צמיגי מישלין מעריכים כי ברחבי העולם,צמיגי radials מורכבים כרגע ב כ- 73 אחוזים מצמיגי המשאיות .

עוד מידע על צמיגי מישלין נמצא בסרטון הנחמד הזה.


צמיגי מישלין במבצע

רבים מאיתנו מייחסים להחלפת הצמיגים הוצאה כבדה ופעולה מעייפת הגוזלת מאיתנו זמן רב וכוח. המייבאים והמשווקים המורשים ברחבי הארץ מציעים לכם מגוון של יצרניות צמיגים בעלות שם עולמי ביניהן חברת מישלין המוכרת. את צמיגי מישלין ניתן להשיג במחיר נוח ואטרקטיבי ואין זה הכרחי להוציא סכומים גדולים על צמיג איכותי, ממותג ועמיד.

קצת על חברת מישלין

חברת מישלין פופולארית, מוכרת ומשווקת בכל רחבי העולם. היא נחשבת לאחת החברות האיכותיות והמתקדמות בייצור צמיגים מתקדמים לרכבים פרטיים , רכבי ספורט, רכבי שטח ואפילו אופניים. החברה נוסדה בשנץ 1889 ע״י שני אחים - אנדרה ואדוארד מישלין אשר לקחו חלק משמעותי בעיצובה של אחת מהטכנולוגיות התעשייתיות החשובות בעולם. מישלין משקיעה כספים רבים בפיתוח

צמיגי מישלין במבצע

ומחקר במטרה לספק ללקוחותיה השונים בטיחות אידיאלית בזמן הנסיעה. בארץ חברת קוגול יונטרייד משווקת את הצמיגים של המותג, ומציעה ללקוחותיה מגון רחב של צמיגי מישלין במחירי מבצע. Bibendum הוא הסמל המקורי של החברה (דמות מצויירת של איש לבן וחביב) אותו כולם מכירים.

מישלין - טכנולוגיה ללא פשרות

מישלין מציעה מגוון רחב של צמיגים המיוצרים בטכנולוגיה הטובה, האיכותית והמתקדמת ביותר. לא כדאי להתפשר על איכות הצמיגים שתבחרו לבסוף להתקין ברכב שלכם, שכן מחקרים רבים מוכיחים שהצמיגים ברכב הם אביזר הבטיחות החשוב ביותר. את הצמיגים ניתן להתאים לסוג הרכב, לאופן השימוש בו, לסגנון הנהיגה שלכם ולתקציב שיש ברשותכם. הטכנולוגיה איתה עובדת חברת מישלין מאפיינת את צמיגי החברה בעמידות יוצאת דופן, חיסכון משמעותי בצריכת הדלק. בנוסף, צמיגי מישלין עומדת בכל תקני הבטיחות הבינלאומיים. זכרו, צמיג איכותי הוא לאו דווקא צמיג יקר. אפשר ליהנות מצמיגים ממותגים ואיכותיים מבלי להוציא סכומי עתק.

לסיכום, צמיגים הם אביזר קריטי בכל הנוגע לבטיחות ברכב. כדאי לבחור במותג מקצועי בעל ניסיון של שנים ולא להתפשר באיכות הצמיגים. מישלין היא אחת מיצרניות הצמיגים הגדולות בעולם המקפידה להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה ולשמור על מאזן אקולוגי חיובי. אם אתם צריכים החלפה של צמיגים מישלין תהיה בחירה מעולה ותספק לכם בטיחות ויציבות על הכביש. 

 

 צמיגי מישלין במחיר משתלם

שוב אתם מזהים שחיקה של הצמיגים ושוב אתם צריכים להחליף את הצמיגים הישנים שלכם לצמיגים חדשים. אולי הגיע הזמן להפסיק להתפשר ולרכוש הפעם צמיגים של מותג איכותי, מתקדם, מקצועי ובעל ניסיון של שנים. שלא תטעו רכישת צמיגים ממותגים היא לאו דווקא החלטה שתוביל להוצאה גדולה. ניתן לרכוש צמיגים של חברת מישלין העולמית המייצרת צמיגים כבר מעל ל-100 שנים במחיר משתלם ואטרקטיבי. כמובן שמחירי הצמיגים משתנים בהתאם לסוג הצמיגים, אך באופן כללי אין צורך להוציא סכומים מטורפים על צמיגים חדשים . כל מה שצריך לעשות על מנת למצוא צמיגים במחיר נוח הוא לחפש כמו שצריך. היכנסו לאתרים השונים המוכרים צמיגים ומוצרים משלימים לרכב ופשוט השוו מחירים. האתרים האלה מצוידים במערכת משוכללת שיכולה לקטלג את הצמיגים המתאימים ביותר בשבילכם לפי סוג הרכב בו אתם נוהגים או על פי התקציב הספציפי שיש ברשותכם.

אז למה כדאי לבחור בצמיגי מישלין במחיר משתלם?

מישלין היא אחת החברות המובילות בתחום הצמיגים והיא משווקת את הצמיגים שלה ביותר מ-170 מדינות ברחבי העולם. היתרון המובהק ברכישת צמיגים של חברת מישלין במחיר משתל

צמיגי מישלין מחיר

ם הוא שאם רכשת מישלין הסיכוי שתצטרך להחליף צמיגים לפני שתפוג האחריות שלהם הוא נמוך, עד אפסי. מדוע? חברת מישלין מקפידה להשתמש תמיד בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר. המשמעות היא שהיא מצליחה לייצר צמיגים עמידים וחזקים במיוחד. מחקרים מוכיחים כי הצמיגים של מישלין עמידים ב-30% משאר הצמיגים המשווקים, מה שאומר שבמידה ותחליט לבחור במישלין תוכל לחסוך כסף ולא תצטרך להתעסק בחידוש הצמיגים שלך מדי שנה. כמו כן, חברת מישלין פיתחה תרכובת של צמיגים המיוצרים מחומר שנקרא סיליקה. חומר ייחודי אשר מצמצם את צריכת הדלק באופן משמעותי מבלי לפגוע ברמת האיזון והאחיזה של הרכב על הכביש. בנוסף החומר הזה מפחית בפליטה של פחמן דו חמצני החוצה מה שגורם להקטנה בזיהום הסביבתי בעולם.

מישלין - אלופה בצמיגים

חברת מישלין היא בין היצרניות הגדולות ביותר בעולם בייצור צמיגים. החברה מוכרת את הצמיגים שלה בכל העולם ויותר מ-170 מדינות נהנות מצמיגים איכותיים המיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, עליה החברה מקפידה כבר שנים רבות. את החברה ייסד אנדרה מישלין. בעבר משפחתו הייתה בעלת מפעל לייצור כדורי גומי, וכך למעשה הכל התחיל.
מישלין מייצרת צמיגים לכל סוגי הרכבים מרכבי שטח, רכבי ספורט ועד לאופניים. הדגש של מישלין הוא בטיחות על הכביש לפני הכל. מישלין מבינה את המהות של צמיגים איכותיים המאבזרים את כלי הרכב שלנו, ולכן איננה מתפשרת על שום שלב בתהליך ההייצור. הטכנולוגיה של החברה ידועה בהיותה מצליחה לשלב בין מאפייני הצמיגים השונים, ומקפידה לאזן בין בטיחות על הכביש, עמידות של שנים ותגובה חדה על הכביש.
 


לסיכום, זכרו צמיגים הם מוצר הרכב החשוב ביותר ברכב שלכם ועליהם אסור להתפשר. מצד שני, אין זה אומר שחייבים לרכוש צמיגים באלפי שקלים. ניתן ליהנות מצמיגים איכותיים במחיר אטרקטיבי ונוח מבלי לקרוע את הכיס. להקטנה בזיהום הסביבתי בעולם.

 

Primacy 3צמיגי מישלין

צמיג ה- Primacy 3 מבית יצרנית הצמיגים הצרפתית מישלין נבחר לצמיג מספר 1 לשנת 2015 בניסוי הצמיגים של חברת ADAC  והוא השילוב המושלם בין בטיחות, צמיג איכותי לזמן ארוך ונוחות. ה- Primacy 3 הוא הצמיג המועדף על הנהגים באירופה והוא עתיד להחליף בהדרגה את צמיג ה- Primacy HP.

היתרון המרכזי של צמיג ה- Primacy 3 הוא למרות העובדה שהוא צמיג קיץ הוא ניחן במרחקי בלימה נמוכים יותר בכביש יבש אך גם בכביש רטוב, כאשר בנוסף הוא נחשב ליציב ובטוח גם בסיבובים כאשר הכביש רטוב. היתרון הזה מתאפשר בצמיג ה- Primacy 3 תודות לתרכובת ייחודית אשר הופכת את אחיזת הצמיג לאופטימלית ומאפשרת את מרחקי העצירה המופחתים הללו בכביש יבש ורטוב כאחד ובנוסף תודות למבנה השוקולדים של הצמיג והמגע שלהם עם הכביש.

בחברת מישלן הבינו כי אחת מכל ארבע תאונות קורות בכביש רטוב כאשר הרכב במהלך סיבוב ועל כן עליהם לעשות משהו בנידון. בחברת מישלן מצאו כי על ידי התקנת צמיגי ה- Primacy 3 תודות לכל התכונות שהזכרנו לעיל, הביצועים והשליטה ברכב במהלך סיבוב על כביש רטוב הם משופרים ובכך מוריד משמעותית את הסיכוי לתאונה בתנאים אלו.

בנוסף הצמיג מציע אורך חיים ארוך יותר מכל צמיג אחר כאשר הוא מותקן על הרכב ומציע לנהג חסכון רב בכסף שכן עלויות התפעול יורדות משמעותית תודות לכך שתדירות החלפת הצמיגים יורדת באופן ניכר. בנוסף ה- Primacy 3 ידידותי לאיכות הסיבה שכן פחות צמיגים מוחלפים ונשלחים למחזור על ידי הארכת אורח חייו של הצמיג בנוסף להפחתה משמעותית בייצור ושימוש בחומרי גלם.

לצמיג ה- Primacy 3 ישנו יתרון תחרותי נוסף משמעותי על כל יתר הצמיגים כאשר הוא מעניק למשתמש בו חווית נסיעה נוחה תודות לאחיזת הכביש הנהדרת שלו ולנסיעה השקטה שלו על הכביש.

לאור כל אותם יתרונות תחרותיים של צמיג ה- Primacy 3, ככל הנראה אנו עתידים לראות אותו מותקן יותר ויותר על רכבים ברחבי העולם ואנו עתידים גם לראות אותו הופך לצמיג המקורי של רכבים רבים.

צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל