סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
מדריך לנהג
צמיגי טייר דיל

 צמיגי טייר דיל

שאלות ותשובות בנושא צמיגים באדיבות צמיגי טייר דיל

ישנם לקוחות רבים אשר אינם מבינים בצמיגים ולעתים מתביישים לשאול שאלות פשוטות. או אנשים אשר רוצים לדעת יותר על צמיגי הרכב. להלן מספר תשובות לשאלות נפוצות אשר שמענו מהלקוחות של צמיג טייר דיל.

אמרו לי שהצמיגים שלי בלויים ונתנו לי הצעה זולה להחליפם, שאלתי היא איך אני באמת יודע שהצמיגים שלי בלויים?

על מנת לדעת אם הצמיגים שלך בלויים יש לבדוק אותם באופן פיזי. יש להסתכל עליהם ולבחון איך הם נראים; המאפיינים העיקריים של צמיגים בלויים הם מראה יבש וסדוק ושחיקה של החריצים. ככל שהצמיג יותר בלוי כך החריצים פחות עמוקים, עליכם לוודא שעומקם הוא לפחות שני מילימטרים. כמו כן לעיתים עלולים להופיע סימנים מדאיגים יותר על הצמיג כמו חתכים ובליטות, יש לוודא שהכול תקין ושאין גופים זרים אשר ננעצו בצמיג. במידה ונראה לכם שהצמיגים בלויים או שמצאתם פגם משמעותי יש להגיע מיד לצמיגי טייר דיל ולהחליף את הצמיגים.

האם בצמיגי טייר דיל יכולים לבדוק עבורי את הצמיגים?

כן, בצמיגי טייר דיל ישמחו לבדוק עבורכם את הצמיגים בדיקה מקצועית. במידה ויתגלו בעיות בצמיגים תוכלו לקבל עזרה בבחירת צמיגים חדשים והחלפתם.

קיבלתי הצעה לצמיגים זולים במיוחד, אמרו לי שמדובר בסטוק ישן ולכן המחירים נמוכים. הבטיחו לי שאלו צמיגים חדשים שמעולם לא היו בשימוש. האם כדאי לי לקנות אותם?

בשום פנים ואופן לא! צמיגים ישנים הם דבר מסוכן מאוד! אתם טועים לחשוב אם נדמה לכם שבלאי של צמיג נמדד מהרגע שהוא נוסע על הכביש. הצמיג מתבלה אופן טבעי גם כאשר הוא נמצא במחסן. הוא אולי לא נראה בלוי כמו צמיגים משומשים אך לאחר מספר שנים הוא נחשב צמיג בלוי גם אם לא היה בשימוש.

מה הקשר בין צמיגים לבין חיסכון בדלק?

ישנו קשר ישיר בין צמיג לבין צריכת דלק. ישנם צמיגים אשר מקטינים את התנגדות הצמיג לכביש ובכך מסייעים לנסיעה חסכונית יותר בדלק. אך למרות זאת חשוב לי לציין שישנם גורמים שונים המשפיעים על צריכת הדלק והצמיג הוא רק אחד מהם.

מה משמעות הסימונים על הצמיג?

על הצמיגים תוכלו למצוא סימונים שונים אשר הוטבעו עליהם. לא אסביר עכשיו על כל הסימונים אלא רק על שניים חשובים במיוחד. הראשון הוא הסימון של מידות הצמיג, זהו סימון בינלאומי שתמיד נראה אותו דבר. חשוב שהצמיגים שלכם יהיו במידה המתאימה. הסימון השני החשוב הוא תאריך הייצור של הצמיג המסומן על ידי 4 ספרות המציינות את השבוע בו יוצר ואת השנה.

מהו ה EU LABEL ומהו התווית האירופית?

ה EU LABEL והתווית האירופית הם בדיוק אותו דבר. זהו תקן אירופי אשר אומץ בישראל ועל פי התקן על כל צמיג הנמכר בארץ יש לציין בתווית מיוחדת את ביצועיו מבחינת צריכת הדלק, עוצמת הרעש ומרחק הבלימה בכביש רטוב. כל הצמיגים הנמכרים בצמיגי אנטון מסומנים בתווית זו (זוהי גם חובה על פי החוק).צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל