סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
מדריך לנהג
צמיגים לרכב השוואת מחירים
 

 צמיגים לרכב השוואת מחיר

צמיגי הרכב שלכם הם אביזר הבטיחות החשוב ביותר ברכב. הם הגורם היחיד אשר מחבר בין הרכב לכביש, והם אחראיים על כל הקשור באחיזת הכביש של הרכב, ביכולתו להחליק, לבלום ולספק נסיעה נוחה עבור יושבי הרכב.

עולם הצמיגים של ימינו הינו עולם טכנולוגי באופן מובהק. במהלך מאה וחמישים השנים האחרונות, שוק הצמיגים התפתח ללא היכר וללא גבולות. הצמיגים המיוצרים כיום הינם שיא הטכנולוגיה בכל הקשור בחומרי הגלם, בנוחות הנסיעה, וכמובן – בבטיחות הנסיעה.

פיתוחי צמיגים לרכב לשם השוואת מחירים

ייצור צמיגים הינו דבר יקר. יצרניות הצמיגים מבצעות מחקרים רבים, מבחנים רבים, הן משתמשות בחומרי גלם איכותיים ומחפשות ללא הרף את הפטנט החדש אשר יקפיץ את המכירות שלהן. מעבר לכל זאת, יצרניות הצמיגים מוציאות סכומי כסף גבוהים על פרסום. לצערנו, כל אלה מובילים לידי כך שצמיגים אינם מוצר זול. יחד עם זאת, יש דברים בחיים שאינם להם מחיר. אחד מהם הוא הבטיחות שלנו, של הילדים שלנו ושל נוסעי הרכב שלנו.

במצב הכלכלי הקשה כיום, אנחנו מחפשים לחסוך כסף בכל פינה. למרות זאת, צמיגים הרכב אינם המקום לחסכון בכסף. אותו חסכון, כביכול, אשר ניתן להשיג על ידי רכישה ממקומות מפוקפקים או על ידי רכישת צמיגים מזוייפים או מקולקלים, עלול לעלות לנו בחיים. לחיים שלנו אין מחיר, ולבטיחות שלנו ושל משפחתנו גם אין מחיר.

למרות זאת, שוק הצמיגים הינו שוק תחרותי ביותר. נכון כי מחירי הצמיגים לרוב הינם גבוהים, אבל במקרים רבים ניתן למצוא את אותם הצמיגים במחירים נמוכים יותר במקומות אחרים. למשל, יתכן כי יצרן צמיגים או יבואן של צמיגים, הגיע לאיזשהו הסכם עם מקום מסויים אשר מוכר צמיגים. בעקבות ההסכם הזה, אותו מקום יוכל להציע את הצמיגים מאותה התוצרת במחירים נמוכים יותר מהמחירים של שאר המתחרים.

השוואת מחיר צמיגים לרכב דרך האינטרנט

אפשרות נוספת היא רכישה של צמיגים דרך האינטרנט. לחנויות המקוונות אין הוצאות רבות, אשר בסופו של דבר מגולגלות במחיר הסופי שמשלם הלקוח. כך למשל, חנויות מקוונות אינן משלמות שכר דירה, הן אינן משלמות ארנונה, חשבון חשמל, מים וכדומה, ולכן ניתן למצוא באינטרנט מחירים מצויינים עבור הצמיגים הטובים והאיכותיים ביותר.

כמו כל מוצר שאתם רוכשים, כאשר אתם ניגשים לרכוש צמיגים לרכב , חשוב כי תבצעו השוואת מחירים . השוואת המחירים לא רק תיתן לכם מושג על המחירים השונים של הצמיגים, אלא גם על האיכות והשירות שאתם מקבלים מהספקים השונים. אם ספק מסויים מציע מחיר גבוה מאוד עבור הצמיגים של תוצרת מסויימת ללא כל סיבה הגיונית, משהו כאן צריך להיות חשוד. בעינינו, אותו ספק יאבד מאמינותו ואנחנו נרצה להתרחק ממנו.

במקביל, אם באופן קבוע אתם מוצאים את הצמיגים הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר אצל אחד מספקי הצמיגים, הדבר יכול להעיד על הצלחתו הרבה. סביר להניח כי שירות טוב ומוצרים טובים, מובילים את אותו ספק ליותר מכירות, וזה מאפשר לו להוריד מחירים. זהו עיקרון פשוט ובסיסי בכלכלת שוק.

ובכן, כפי שאמרנו, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים של צמיגים לרכב. כאשר אתם מתבוננים במחירים השונים המוצגים על גבי המסך, נסו לבדוק מה המחיר כולל. האם המחיר של הצמיג החדש כולל אחריות? אם כן, לכמה זמן? האם מובטח לכם כי מדובר בצמיג חדש אשר אוחסן בתנאים נאותים? האם המחיר כולל את ההתקנה של הצמיגים ברכב? אם כן, היכן תתבצע ההתקנה?

כלומר, יש גורמים רבים אותם יש לקחת בחשבון בעת ביצוע השוואת מחירים לצמיגים לרכב. אצלנו תוכלו למצוא מגוון עצום של צמיגים לרכב איכותיים לכל סוגי כלי הרכב – מכוניות פרטיות, אופנועים, קטנועים, משאיות ורכבי שטח. המערכת שלנו מסוגלת לבצע השוואת מחירים על פי מגוון רחב של פרמטרים לבחירתכם. אצלנו כל המחירים כוללים התקנה של הצמיגים במקום אשר קרוב ביותר לביתכם או למקום עבודתכם, לפי פריסה ארצית של מאות נקודות התקנה.

אחרי השוואת מחיר של צמיגים לרכב מה עלי לבחור

הצמיגים שלנו הם האיכותיים ביותר, ממגוון רחב של יצרניות מובילות ושל מותגים בעלי שם ברחבי העולם. לעולם לא תמצאו אצלנו צמיג שאינו תקין, או צמיג שיש חשש כלשהו לגביו. כל הצמיגים שלנו עברו בדיקה מקיפה, ונמצאו בטוחים ומצויינים לשימוש.

יחד עם זאת, חשוב מאוד כי תבחרו את הצמיג המתאים ביותר לכם. כלומר, חשוב להקפיד על צמיג שמתאים לסוג הרכב שלכם, לאופי הנסיעה שלכם, ולדרישות אחרות שלכם. דרישות כאלה יכולות להיות חיסכון בדלק, הפחתת הרעש המופק מן הצמיג, ועוד.

כל צמיג מהווה מעין פשרה בין המרכיבים שלו, ולכן חשוב כי תציבו סדר עדיפויות למאפייני הצמיג אותו אתם בוחרים. למשל, לא תוכלו למצוא צמיג אשר מתפקד מעולה גם בשטח וגם בכביש. באופן טבעי, צמיג המיועד לכביש יתפקד יותר טוב על הכביש ולא בשטח. גם ההיפך הוא הנכון, וצמיג אשר מתפקד היטב בשטח יתפקד פחות טוב על הכביש.

לסיכום, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים של צמיגים לרכב  בין צמיגי החברות המובילות והמותגים העולמיים המוכרים כאשר מבקשים לרכוש צמיגים חדשים.

 
 

צמיגים לרכב השוואת מחירים- איך לבחור את הצמיגים הבאים שלכם?


כולנו מכירים את השלב בו אנו מזהים כי יש בלאי או שחיקה מוגזמת בצמיגי הרכב שלנו, והנה אנו שוב צריכים להחליף את הצמיגים הישנים לצמיגים חדשים. בעבר הבחירה לא הייתה גדולה, היו מספר סוגים בודדים של צמיגים ולכן מה שהתאים לנו לתקציב, בגדול רכשנו מחוסר ברירה.
 
היום, בעקבות העלייה באחוזי תאונות הדרכים בכבישים ובעקבות המודעות ההולכת וגוברת לחשיבותם של הצמיגים אותם אנו מתקינים ברכב, אנו מבצעים השוואת מחירים, השוואת מותגים והשוואה של סוג הצמיגים אותם אנו מעוניינים לרכוש, בכדי ליהנות מנסיעה בטוחה, איכותית עם אחיזת כביש אופטימלית.
 

השוואת מחירים

לצמיגים יש קשר ישיר לבטיחות הנסיעה ברכב ולגורמים נוספים כמו צריכת הדלק ברכב לדוגמא. השוואת מחירים מקדימה, וחקר שוק קצר אותם נעשה לפני רכישת הצמיגים החדשים, יכולים לסייע לנו בבחירת הצמיגים הנכונים ואף לחסוך לנו כמה מאות שקלים.
 
באופן כללי, צמיגים המיוצרים על ידי החברות המוכרות, נחשבים לאיכותיים ולעתים גם למעט יקרים יותר, אך עדיין באמצעות השוואת המחירים ניתן להשיג צמיגים איכותיים וממותגים במחירים סבירים. המחירים של הצמיגים משתנים בין היצרניות והספקים השונים בארץ, ומותאמים כמובן לדרישת השוק. כל יצרן או ספק של צמיגים מחויב לפרסם את המחירון המעודכן של הצמיגים אותם הוא מוכר, בכדי שאנחנו מנוכל לבצע השוואה חכמה בתור צרכנים, אשר תאפשר לנו לרכוש את הצמיגים הטובים ביותר עבורנו.
 
התאמה של הצמיגים לרכב בו אנו נוהגים היא קריטית והמחירון אשר מתעדכן באופן שוטף מאפשר לנו לבצע השוואה משכילה לפני שאנו רוכשים צמיג מסוים. כך בקלות, ניתן לשקלל את כל הגורמים ולבדוק האם מאפייני הצמיג תואמים את המחיר שלו בצורה הגיונית. מומלץ לרכוש את הצמיגים החדשים שלכם רק ממקומות אמינים, המציגים את מחירון הצמיגים העדכני ביותר. בחרו בצמיגים המתאימים לסגנון הנהיגה שלכם, לסוג הרכב בו אתם נוהגים וכמובן בסופו של דבר תוכלו להתאים את הצמיגים החדשים לתקציב העומד ברשותכם. בנוסף חשוב לוודא שכאשר אתם רוכשים את הצמיגים, אתם מקבלים איתם אחריות מלאה בעת הרכישה.
 
 
 
 
 
 יצרניות צמיגים עם התקן   

  צמיגי יוקוהומה צמיגי יוקוהומה
  צמיגי טויו    צמיגי טויו   
  צמיגי מישלין צמיגי מישלין
צמיגי קונטי
 צמיגי קונטיננטל      
  צמיגי גיטי צמיגי גיטי
  צמיגי מקסיס צמיגי מקסיס
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל