סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
צמיגים לרכב שטח-מבצעים
מציג 1 עד 15 מתוך 20 מוצרים.
1 2 »
Cooper Discoverer A/T3 245/65R17 107T

  

צמיגים לרכב שטח גודריץ`

 
בקטגוריה צמיגים לרכב שטח אנו מציגים לנוחיותכם מספר צמיגים הנפוצים ביותר לשימוש ברכב שטח כיום.

אנו תקווה שמידע זה יעזור לכם להתאים את צמיג  השטח הנכון לרכבכם בדרך המהירה והקלה ביותר.
 צמיגי גודריץ`
 
צמיגי ה bfgoodrich הם מצמיגי השטח המובילים בעולם, חברת bfgoodrich היא חברה שקיימת בשוק הצמיגים למעלה מעשור, החברה פועלת ביותר משמונה מדינות ברחבי העולם בכל סוגי הצמיגים. צמיגי השטח של חברת גודריץ` משתתפים בתחרויות מרוצי שטח מהיוקרתיות בעולם כמו תחרות הBAJA1000 ותחרות הLUCAS OIL CHAMPIONSHIP, צמיגי גודריץ`, זכו במקומות הראשונים בתחרויות אלו.
צמיגי השטח של גודריץ` הם צמיגים בעלי דפוס סוליה אגרסיבי בעלי ביצועי שטח מקסימליים, בנוסף צמיגים אלו מותאמים גם לנסיעה בכביש ללא הרגשת עיוותים(תקף לצמיגי ה 50 אחוז שטח וחמישים אחוז כביש), צמיגים אלו מאובזרים במבנה סוליה איכותי מהונדס במחשב כדי להעניק לצמיגים אחיזה בתאי שטח או כביש רטובים וגם בתנאי שטח או כביש יבשים. צמיגי הגודריץ` הם צמיגי השטח מהאיכותיים בעולם עם הוכחות ממגוון תחרויות שטח וממגוון לקוחות מרוצים.
 

All-Terrain T/A® KO

 
צמיגי ה all terrain t/a ko הם הצמיגים המתאימים ביותר לתנאי שטח וגם לתנאי כביש, צמיגים אלו מתאימים לרכבי שטח, ג`יפים או רכבי ספורט שטח. צמיגים אלו מאובזרים בדפוס סוליה אגרסיבי עם עיצוב מונע רעש, דפוס הסוליה האגרסיבי נותן לצמיגים אלו אחיזת שטח איכותית ואפשרויות לנסיעה בתנאי שטח חורפיים. צמיגי השטח של גודריץ` הם צמיגים שמותאמים גם לנסיעה בתנאי שלג קשים, צמיגים אלו מאובזרים גם בטכנולוגיות לנסיעה בתנאי מזג אוויר קיציים ובכבישים יבשים. 
 

צמיגי שטח מלא במבצע

צמיגי שטח מלא מיועדים לרכבי שטח, אם אין לכם רכב שטח אז ברור שאין לכם שום צורך בצמיגי שטח מלא. אני מניח שאין לכם אשליות שצמיגי שטח מלא יהפכו את הרכב שלכם לרכב שטח, מה גם שסביר שהחישוק שלכם קטן מידי.
 
אם יש לכם רכב שטח אז יתכן שתמצאו שימוש לצמיגי שטח מלא אך גם זה לא בטוח. על מנת להחליט אם צמיגי שטח מלא מתאימים לכם ולרכב שלכם אז יש לנתח לפי אופי השימוש. ישנם אנשים האוהבים רכבי שטח ומתנועעים איתם ברחבי העיר מבלי שהם בכלל יגעו בשטח.
 
ישנם אנשים אשר לפעמים נוסעים בשטח אך אינם מותחים את הגבולות. לאנשים הנוסעים בעיר או לאנשים אשר נוסעים בשטח רק לעתים רחוקות אין שום צורך בצמיגי שטח מלא. ישנם אנשים הרוכשים מחשב ומוכנים לשלב מחיר גבוה עבור מחשב בעל יכולות הגבוהות מהצרכים שלהם. מבחינתם עדיף שיהיה, זה לא יזיק.... זהו ממש לא המקרה כאשר מדובר בצמיגי שטח מלא. צמיגי שטח מלא הם ממש לא מתאימים לנסיעה בכביש, כל התכנון שלהם נועד עבור נסיעת שטח ויש להם ביצועים נמוכים מאוד בתנאי כביש סלול שלא לדבר על הרעש.

צמיגי שטח מלא מתאימים למי שמרבה לנסוע בתנאי שטח קשים למטרות עבודה או הנאה ורוב רובו של השימוש בצמיגים הוא עבור תנאי שטח קשים.
לצמיג שטח מלא ישנו מבנה מיוחד והרכב מיוחד שכול כולו נועד לענות על הצרכים של נסיעת שטח. אם תבחנו את הצמיגים תראו שהם עשויים מבנה של קוביות גדולות על הסוליה. זהו מבנה מיוחד אשר נועד לאפשר נסיעה בתנאים קשים של בוץ. הקוביות הגדולות והמרווחים ביניהם מאפשרים לצמיג ממש לפנות את הבוץ תוך כדי הנסיעה. צמיגי שטח מלא מאפשרים גם נסיעה בתנאים של סלעים, מבנה הקוביות מאפשר לרכב להיאחז ולהתקדם על פני השטח המסולע.
 
אחת הבעיות הגדולות בתנאים של דרך מסולעת היא קריעת הצמיג. צמיגי שטח מלא בנויים בצורה מיוחדת עם דפנות חזקות במיוחד אשר מעניקות חוזק לצמיגים.
כמובן שהצמיגים אינם מוגנים לחלוטין מקריעת הצמיג אך החוזק הנוסף מגן עליהם. כמובן שיש להקפיד על צורת נהיגה מתאימה לתנאי השטח ולנקוט באמצעי הזהירות הרגילים.

אם אינכם מרבים לנסוע בשטח אין צורך לרכוש צמיגי שטח מלא. ישנם צמיגים המתאימים לתנאי שטח מעורבים. הם אולי אינם האופטימאליים עבור כביש ואינם האופטימליים עבור שטח אך הם בהחלט צמיגים איכותיים אשר יכולים לענות על הצרכים שלכם.
 
 
צמיגים לרכב שטח,צמיגי רכב שטח,צמיגים לרכב שטח,צמיגים המתאימים לרכב שטח,קניית צמיגי רכב שטח,
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל