סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
חדשות צמיגים
צמיגי טויו החל מ235 ש"ח לצמיג טייר דיל

צמיגי טויו צמיגים יפניים איכותיים


צמיגי טויו היא חברה יפנית המייצרת צמיגים ומוצרי גומי מזה כשבעים שנה. עם מחזור מכירות המוערך בכלמעלה משני מיליארד דולר בשנה, צמיגי טויו מתמקמת בין 12 יצרניות הצמיגים הגדולות בעולם.
מי שמתעניין בספורט מוטורי בוודאי שמע על צמיגי טויו
.
האסטרטגיה השיווקית של צמיגי טויו היא אסטרטגיה של ניצחון והצמיגים שלה נראים בהרבה תחרויות ספורט מוטורי ואף זכו לפרסים רבים בתחום. אל תחשבו שצמיגי טויו שמים את כל הקלפים בספורט המוטורי - לצמיגי טויו יש צמיגים מעולים המתאימים לרכבים פרטיים וישנן יצרניות רכב יפניות, כמו למשל מזדה, אשר בחרו בצמיגי טויו עבור חלק מהדגמים שלה והם מגיעים בתור צמיגי מקור מהיצרן.
צמיגי טויו מרימה את הדגל של איכות הסביבה גבוה ומתבלטת בין יצרני הצמיגים בנושא זה.
 
צמיגי טויו הציבה לעצמה יעדים בתחום השמירה על איכות הסביבה ובזכותם היא הפכה למובילה בתחום.
צמיגי טויו "תקפה" את נושא איכות הסביבה מכל הכיוונים – הן בתהליכי הייצור של הצמיגים שבאופן מסורתי נחשבים למזהמים, הן בשימוש השוטף בצמיגים החוסך בדלק ובכך מקטין את פליטת גזי החממה, והן בדאגה לצמיגים כאשר הם מגיעים לסוף חייהם.

שמירה על איכות הסביבה היא חשובה מאוד גם אם אתם הנהגים אינכם מרגישים את זה באופן ישיר ומיידי. במקרה של צמיגי טויו בהחלט תרגישו שהצמיגים שלה יותר חסכוניים בדלק. לכל צמיג הנמכר היום בישראל ישנו תג ה EU LABEL, שם תוכלו לראות את דירוג צריכת הדלק שלו. מומלץ לשים לב לתג זה בקניית צמיגים.
כאשר אנחנו רוכשים צמיגים חדשים, חשוב לנו מאוד כי יהיו אלה צמיגים איכותיים במיוחד. בסופו של דבר, החיים שלנו תלויים בצמיגים, ולכך אין באמת מחיר. כמו כן, יש לנו רכב עליו אנחנו מעוניינים לשמור, וצמיגים איכותיים עושים בדיוק את זה. לבסוף, אנחנו רוצים שתהיה לנו חווית נסיעה איכותית, נעימה וזריזה, כמו גם חסכונית בדלק ובהוצאות אחרות.

ובכן, צמיגי טויו מציעים בדיוק את המאפיינים הללו. מדובר בצמיגים איכותיים ביותר אשר מיוצרים על ידי חברה יפנית. כולנו יודעים כי היצור היפני הוא מן המובילים בעולם, אם לא המוביל בעולם בעצמו. לכן, צמיגים טויו הם כה פופולריים ברחבי העולם, ולכן אנחנו כאן באתר שלנו ממליצים עליהם במיוחד כצמיגים מעולים ואיכותיים ביותר.

צמיגים חייבים להיות איכותיים מאוד. מדוע? ובכן, קודם כל הצמיגים הם החיבור היחיד והחשוב ביותר של הרכב עם הכביש. הצמיגים אחראיים על כל אחיזת הכביש של הרכב, ולכן חשוב כי הם יהיו איכותיים מאוד ושהם יתפקדו בדיוק כפי שאנחנו רוצים שהם יתפקדו, ובדיוק כפי שהם אמורים לתפקד.

כך למשל, הצמיגים הם אלה אשר מאפשרים לרכב שלכם להאט, להאיץ, לבלום, לבצע פניות חדות וכדומה. בלי צמיגים איכותיים, גם הרכב הטוב בעולם לא יצליח לנסוע כמו שצריך.

סיבה נוספת לכך שאתם חייבים צמיגים איכותיים היא השמירה על החיים שלכם ועל החיים של יושבי הרכב האחרים. צמיגים איכותיים מבטיחים לכם שבכל מקרה שלא יהיה, אתם תמשיכו לנסוע. הצמיגים, בכל אופן, לא יהיו אלה אשר יפריעו לכם בנסיעה. בין אם מדובר בפנצ`ר, בבור בכביש, במהלומה קשה וכדומה – צמיגים איכותיים תמיד יהיו שם ותמיד יתפקדו כמו שצריך. כמובן שהם יספגו מכות קשות לאורך הדרך, אבל אין לכם ממה לחשוש שהצמיגים של הרכב שלכם יתפוצצו או חלילה משהו דומה – עניינים אשר עשויים להוביל ללא ספק לתאונות ולפגיעות קשות, חס וחלילה.

לכן אנחנו ממליצים כל כך על צמיגי טויו. מדובר בצמיגים שאפשר לסמוך עליהם. מעבר לכך, מדובר בחווית נהיגה נהדרת ובהשקעה כספית חכמה לטווח הארוך.

 

 צמיגי טויו שטח מלא

נסיעה בתנאי שטח מחייבת שימוש בצמיגי טויו שטח, זה די ברור ואני לא מחדש כלום – מאפייני השטח הם שונים ממאפייני הכביש ודורשים צמיגים שונים אשר יודעים להתמודד עם האתגרים של השטח.
 
אתגרים המתבטאים בתנאי דרך לא ישרים המורכבים מעליות וירידות. הרכב אינו עומד בצורה ישרה על הדרך, כלומר תמיד הגלגלים נמצאים בגובה אחר יחסית אחד לשני, הדרך מלאה מהמורות, סלעים, חולות ובוץ. אותם האתגרים הם שהופכים את הנסיעה בשטח להרפתקה מהנה, אך לפני שיוצאים לשטח יש להצטייד בצמיגים הנכונים.

מהם צמיגי שטח מלא?
ישנם סוגים שונים של צמיגים המתאימים לשטח, אך רק חלקם מוגדרים כצמיגי שטח מלא. אז מה הם בעצם אותם צמיגים המכונים צמיגי שטח מלא.
 
צמיגי טויו שטח מלא הם צמיגים אשר תוכננו במיוחד עבור תנאי שטח קיצוניים, כל תשומת הלב בעיצובים התבססה על המאפיינים של נהיגת שטח בלבד. מאפייני השטח הם שונים מאוד ממאפייני הכביש ולכן צמיגים אלו אינם מתאימים לנהיגה כל כביש רגיל. לצמיגי שטח מלא מבנה מיוחד המיועד להשיג אחיזה טובה בתנאי שטח קשים, לעומת זאת אם תיסעו איתם בכביש אז תיתקלו באחיזת כביש חלשה מאוד.
מהם המאפיינים של צמיגי טויו שטח מלא?

צמיגי שטח מלא שונים מאוד מבחינה חיצונית מצמיגים אחרים. ניתן בקלות להבחין במראה השונה שלהם, הם מורכבים מחריצים עמוקים היוצרים ממש צורה של קוביות.
 
בזכות צורה זו של קוביות הצמיגים מעניקים לרכב אחיזה טובה בתנאים קיצוניים של דרך עם סלעים ותנאי בוץ קיצוניים. אחת הסכנות בנסיעה בתנאי שטח על אבנים וסלעים היא נזק לצמיג.
 
סלעים הרבה פעמים הם חדים וכאשר לוקחים בחשבון את משקל הרכב ועוצמת המנוע, צמיג בקלות יכול להיקרע. צמיגי שטח מלא הם בעלי דפנות עבות וחזקות על מנת לצמצם את הסיכוי להיקרע. הם אינם מוגנים לחלוטין אך הם בהחלט בטוחים יותר.

צמיגי טויו שטח מלא ונהיגה על כביש
צמיגי שטח מלא הם בעלי אחיזה חלשה מאוד על הכביש וזה יכול להיות מסוכנת ולפגוע בביצועי הרכב.
 
במיוחד אם אנחנו מדברים על נהיגה בתנאי חורף. כמו כן יש לצפות לרעש רב מהצמיגים כאשר נוסעים איתם על כביש סלול.
 
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל