סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
מדריך לנהג
טיפול בצמיגים -טייר דיל
 איך לבדוק לחץ אוויר בצמיגים?
שאלה זו היא אחת מהשאלות הנפוצות ביותר שיש לכל נהג בתחילת דרכו ואף לעיתים גם לאחר מספר שנים על הכביש. קיימת בנושא זה סוג של בורות, או יותר נכון לקרוא לזה חוסר מודעות נכון לנושא, בלבול או במילים אחרות: אי למידה של נושא זה כראוי. לפני שנגיע לשלבים הפרקטיים של מילוי לחץ אוויר בצמיגים נציין במאמר זה את החשיבות העצומה שיש ללחץ אוויר תקין בצמיגים.

ראה מידע נוסף     
 מילוי אויר בגלגלים
מילוי אויר בגלגלים מילוי אויר בגלגלים

תחזוקה נכונה של רכב מתחילה בצמיגים
אחד הדברים שאדם שרוצה לשמור על רכבו צריך לעשות זה לשמור על לחץ אוויר נכון בצמיגים. בשביל זה צריך לדעת מה זה ניפוח נכון של צמיגים ואיך בדיוק עושים את זה. אומנם אתה הולך לגלות שמדובר בפעולה פשוטה ביותר אך עם זאת אין לזלזל כלל בחשיבות העניין. ניפוח נכון של צמיגים גם חוסך בכסף וגם גורם לייצוב טוב יותר של האוטו על הכביש, דבר שבזמן מהלך בלתי צפוי בנהיגה יכול ממש להציל חיים.


ראה מידע נוסף     
 דרכים לחסכון בדלק
דרכים לחסכון בדלק דרכים לחסכון בדלק

דלק הוא אחד ממרכבי ההוצאות החודשיות הלא מבוטלות של כל מי שמחזיק רכב. במהלך השנים פורסמו ברשת האינטרנט מאות עצות וטיפים כיצד לחסוך בדלק. אספנו עבורכם כמה עצות שימושיות וראליות לחסכון בהוצאות הדלק מבלי שתצטרכו למכור את הרכב או לעבור לשינוע בגז.


ראה מידע נוסף     
 צמיגים תקינים
צמיגים תקינים צמיגים תקינים

צמיגים תקינים בחשיבות עליונה
כולנו יודעים היטב את חשיבות העניין של צמיגים תקינים ברכב. כולנו נתקלנו בפרסומות המודיעות ש"צמיג תקין – מציל חיים" אך בכל זאת ניכר שרוב הציבור אינו טורח להעיף מבט על צמיגי הרכב בטרם היכנסו למכונית. אפילו כשנוסעים לנסיעות ארוכות כגון לאילת או לצפון מעטים האנשים שבאמת כורעים ברך לפני גלגלי המכונית ובודקים האם היא תוכל להביא אותם על יעדם בשלום. מה שמלמד אותנו, אנשי המקצוע בתחום הרכב שהפרסום המסיבי עדיין לא גרם לכלל האוכלוסייה להפנים את חשיבות תקינות הצמיגים של הרכב.


ראה מידע נוסף     
 נזק לצמיגים
נזק לצמיגים נזק לצמיגים

נזקי הצמיגים והגורמים להם
לצמיגים של הרכב יש תפקיד חשוב בחיי היום יום שלנו, לכן כדאי שנכיר את הנזקים העלולים להיגרם לצמיגים וכיצד אפשר להימנע מהם. אחרי הכל מדובר ממש בפיקוח נפש, צמיג שיאבד את חייו באמצע נסיעה עלול לקחת יחד איתו גם את חייך שלך.


ראה מידע נוסף     
 לחץ אוויר בצמיגים
לחץ אוויר בצמיגים לחץ אוויר בצמיגים

לחסוך כסף בעזרת אוויר
לא, זה לא מערכון. גם אתה יכול לחסוך כסף והרבה בעזרת אוויר. שמירה על לחץ אוויר בגלגלי הרכב שלך מונעת את שחיקתם המהירה ומאטה את תכיפות החלפתם. כל בעל רכב נאלץ להחליף צמיגים כל כמה שנים. כבעל רכב אתה וודאי יודע שצמיגים זה עסק לא זול בכלל. זה מתחיל ב250 ₪ ומגיע גם ל800 ₪ לצמיג ואת זה תכפיל בארבע. בעזרת הקפדה על לחץ אוויר תקין של הגלגלים שחיקת הצמיגים תעשה באופן אחיד ואיטי כך שלא תזדקק לעיתים תכופות להחלפת צמיגים שנשחקו עקב לחץ יתר שהופעל עליהם. וכך בעצם יוצא שאתה חוסך כסף בעזרת אוויר. נשמע פשוט לא? אז זה ממש ככה.


ראה מידע נוסף     
 בטיחות בדרכים
בטיחות בדרכים בטיחות בדרכים

תפוס את הרמזור
חלק מהתאונות הקשות ביותר שלצערנו עדיין מתרחשות אלו תאונות הנגרמות בשל חציית צומת באור אדום. לרוב, האנשים שרוצים להספיק "לתפוס" את הרמזור נאלצים בשל כך להגביר את מהירותם ולכן נכנסים לצומת במהירות גבוהה אפילו כשמדובר בשטח בין עירוני. מצדו השני של הרמזור ישנו נהג ערני שמחכה לשנייה שהרמזור שלו יתחלף לירוק, וכבר כשהרמזור שלו כתום הוא לוחץ על דוושת הגז. שניהם הולכים להיפגש יחד באותה צומת בנסיבות קשות ביותר.


ראה מידע נוסף     
 השפעת טמפרטורה על צמיג
השפעת טמפרטורה על צמיג השפעת טמפרטורה על צמיג

הצמיג שאנו משתמשים בו עבור כלי הרכב שלנו עשוי מגומי. וכמו כל חומר גם על הצמיג ישנם השפעות שונות בטמפרטורות שונות. בארץ ישראל הטמפרטורות אף פעם לא קיצוניות מידי לשום כיוון, אנחנו מעולם לא מדדנו כאן מינוס 30 מעלות וגם בקיץ החם לא קיימות טמפרטורות העלולות להזיק באופן ממשי לצמיגי הרכב. אך כן חשוב לדעת מתי הצמיג במיטבו ומתי לא. לא?


ראה מידע נוסף     
 אחסון צמיגים
אחסון צמיגים אחסון צמיגים

אחסון נכון של צמיגים
המידע בדף זה אינו נועד רק עבור בעלי פנצ`ריות ומוכרי צמיגים. המידע נודע גם עבור ציבור הלקוחות הבאים לרכוש צמיג על מנת שיוכלו לזהות כבר בכניסתם למתחם המוכר צמיגים האם הצמיגים מאוחסנים במקום בצורה טובה והאם כדאי לרכוש במקום זה צמיגים לרכב.


ראה מידע נוסף     
 בטיחות בדרכים
בטיחות בדרכים בטיחות בדרכים

אחת התקופות הבוערות ביותר בשנה של המלחמה בתאונות הדרכים זו התקופה הראשונה לאחר פתיחת שנת הלימודים. בבקרים, כאשר כולם ממהרים לעבודה מעברי החצייה גם הם מלאים בילדים אשר עושים את דרכם לבתי הספר. אמנם כל השנה עושים ילדים את דרכם אל בית הספר אך בתחילת השנה המודעות הן של הילדים והן של הנהגים מצריכה ריענון ותשומת לב מיוחדת.


ראה מידע נוסף     
 צמיגים משומשים - צמיגים משומשים למכירה - צמיגים משומשים לרכב - יש אפשרות כזאת?
צמיגים משומשים - צמיגים משומשים למכירה - צמיגים משומשים לרכב - יש אפשרות כזאת? צמיגים משומשים - צמיגים משומשים למכירה - צמיגים משומשים לרכב - יש אפשרות כזאת?

צמיגים משומשים לרכב ,האים ניתן לקנות צמיג משומש לרכב?
ויותר חשוב האים זה כדאי?האים צמיג משומש הוא בטיחותי??

סיפור אמיתי : יום אחד הייתי באחת הפנצ`ריות על מנת להחליף צמיגים ברכב. לידי חנה נהג מונית אשר הגיע למטרה דומה. "כמה עולה צמיג חדש" שאל בעל המונית.
"400 ₪" ענה המוכר
"וכמה עולה צמיג משומש?" המשיך בעל המונית
"בין 200 – 150 ₪" ענה המוכר
"שים לי צמיגים משומשים" אמר נהג המונית
באותו יום זו הפעם הראשונה שנתקלתי באפשרות של קניית צמיגים משומשים. לאחר שחקרתי את העניין לעמוק גיליתי שאומנם ישנם פנצ`ריות שמציעות צמיגים משומשים למכירה .
הדבר לא מומלץ אך אכן  אפשרי רק חייבים לשים לב לכמה דברים.


ראה מידע נוסף     
 כללים חשובים לנהיגת חורף
כללים חשובים לנהיגת חורף כללים חשובים לנהיגת חורף

לקראת תקופת החורף ועונת הגשמים, חשוב לזכור כי נהיגה בתקופה זו שונה מאוד מנהיגה בתקופת הקיץ. בעוד שבתקופת הקיץ, מעטים הם תנאי הסביבה העלולים להפריע לנהג, בימי החורף מצטרפים תנאים סביבתיים המקשים על הנהג. אי הכרת גורמי הסיכון ומניעתם, כמו כן אי הכנת הרכב לעונת החורף, עלולה להעלות את הסיכון לתאונות דרכים העשויות להיות קטלניות.
להלן מספר עצות שיעזרו לציבור הנהגים לעבור את עונת החורף בשלום.


ראה מידע נוסף     

צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל