סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
צמיגים במבצע
צמיגים מחירון

צמיגים מחירון - מחירון צמיגים לרכב - השוואת מחירי צמיגים.

כל יצרן וספק צמיגים המשווק את מרכולתו בישראל, חייב לפרסם מחירון צמיגים. אצלנו תוכלו למצוא את כל מחירוני הצמיגים לרכב, לאופנוע ולסוגים אחרים של כלי רכב, מטעם הרוב הגדול של יצרני הצמיגים המשווקים בארץ. המחירון הינו המחיר המומלץ על ידי היצרן, ובאופן כזה תוכלו לראות עד כמה מחירי הצמיגים באתר שלנו נמוכים במידה ניכרת מהמחירים שקבע היצרן.

 
מחירון צמיגים מישלין - הוגן, סביר ונוח

חברת מישלין היא חברה בעלת שם עולמי ונחשבת לסופר מקצועית. אין זה אומר שהצמיגים המוצעים ללקוחות החברה על ידי היבואנים נחשבים ליקרים, אלא להיפך, מישלין ידועה בתור יצרנית צמיגים איכותיים, עמידים ובטיחותיים במחיר שווה לכל נפש. ניתן לרכוש צמיגים במחירים של כמה מאות בודדים של שקלים. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת יותר, כך מחיר הצמיג יעלה. אין צורך להשתגע בקניית צמיגים יקרים, אפשר ליהנות מצמיגים ממותגים של חברה מעולה במחיר סביר.
 
 
 מחירון צמיגים דנלופ
 
המחירים של צמיגי דנלופ משתנים בין צמיג וצמיג. לכל צמיג יש מרכיבים ומאפיינים משלו אשר משפיעים על המחיר הסופי שלו בשוק. בקביעת המחיר לוקחים בחשבון את החומרים מהם הצמיג מיוצר, את שנת הייצור, את הטכנולוגיה בה השתמשו לייצור הצמיג, את מס הייבוא, מע״מ וכו׳. בנוסף, המחיר של הצמיגים תלוי כמובן בסוג הרכב, בסוג הצמיג ובתכונות המאפיינות אותו. בארץ מחירו של צמיג אחד של דנלופ כולל מע״מ וכולל התקנה יכול לנוע בין 250 שקלים ולהגיע עד 2500 שקלים. לפני שאתם בוחרים צמיגים חדשים לרכב שלכם כדאי מאוד להתייעץ עם מומחה שיתאים את הצמיגים לרכב הספציפי בו אתם נוהגים ולסוג הנהיגה שלכם באופן מושלם, יבצע איזון בין הצמיגים על מנת שתוכלו ליסוע בשקט, בנחת ובביטחון מלא. זכרו, צמיגים מהווים חלק בלתי נפרד מנהיגה בטוחה ומאפשרים לכם מרחק בלימה נכון במצב של בלימת פתע וחיסכון משמעותי בצריכת הדלק.
 
מחירון צמיגים למשאיות 
 
מחירון הצמיגים למשאית מאפשר לנו לבצע השוואת מחירים של צמיגים המיוצרים על ידי חברות שונות. אנו רוצים לרכוש צמיגים המתאימים למטרות הנסיעה ולצרכים הספציפיים שלנו. כל צמיג אותו אנו רוכשים, מגיע עם אחריות מלאה מהיצרן, דבר עליו אסור להתפשר ברכישת צמיגים, במיוחד לא כאשר מדובר בצמיגים למשאית שלכם. צמיגים למשאית נחשבים ליקרים הרבה יותר מאשר צמיגים לרכבים אחרים, זאת משום שצמיגים אלה נחשבים לגדולים הרבה יותר מאשר צמיגים רגילים. בנוסף, יש משאיות שדורשות יותר מ-4 צמיגים מה שמייקר עוד יותר את עלות החלפת הצמיגים. כאשר רוכשים צמיגים חדשים למשאית יש לקחת בחשבון את סוג הצמיג, את הוראות היצרן, מספר שנות אחריות, מותג, מאפייני הצמיג וכמובן את המחיר.
 
 
אתר אינטרנט עם מחירון צמיגים - דרך מעולה לבחור את הצמיגים הבאים שלכם

אחד היתרונות המופלאים של רשת האינטרנט, הוא שאפשר לקבל כל מידע בו אנו מעוניינים, להשוות מחירים, לבדוק ולחקור כל דבר מבלי להתרוצץ ברחובות ביום סוער או חם, ולהיות צרכנים חכמים שלא מוכנים לוותר על מחיר הוגן. אז עכשיו כשהחורף הסתיים, הצמיגים שלכם עברו שחיקה בעקבות הנסיעה על הכבישים החלקים, זה הזמן להיכנס לאתרי האינטרנט המעדכנים את קהל לקוחותיהם במחירון צמיגים רלוונטי לפי סוג הצמיג, מותג, יצרן, שנת ייצור, נתוני הצמיג המתאימים באופן ספציפי לרישיון הרכב שלכם ועוד. אתרי האינטרנט השונים, מאפשרים לנו ליהנות מצמיגים במחירים אטרקטיבים במיוחד ולבדוק את המאפיינים של כל צמיג לפי אחיזת כביש, צריכת דלק, רמת בטיחות ועוד. אתרי האינטרנט אשר חושפים את המחיר העדכני של הצמיגים מאפשרים לנו לבצע בחירה מושכלת, בלי למהר בצורה נבונה ואיכותית. מלבד העובדה שאנו יכולים לבצע את הרכישה בקלות מהמחשב הביתי שלנו, מדובר בשיטה המעידה על אמינות גבוהה, זאת משום שכשאנו מגיעים למוסך או פנצ׳ריה, לא באמת ניתן לדעת מה אתה מקבל. האינטרנט מאפשר לנו לבצע השוואה מעמיקה בין מותגים ולהיות מודע לתמורה של הכסף אותו אתה הולך להוציא.
 
 

מה עוזר לנו מחירון צמיגים

מחירון הצמיגים שלנו מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים של צמיגים שונים, של יצרנים שונים ושל סוגים שונים. המטרה שלנו היא שתוכלו לבחור בסופו של דבר צמיג המתאים ביותר לצרכים שלכם ולתקציב שלכם. כל הצמיגים הנמכרים באתר שלנו זוכים לאחריות מלאה מטעם היצרן, וזה דבר חשוב ביותר כאשר מדובר ביצרני הצמיגים הגדולים ביותר בעולם. כך למשל, תוכלו למצוא אצלנו מחירון צמיגים של צמיגי טויו,צמיגי הנקוק,צמיגי פאלקן,צמיגי GT,צמיגי אוביישן,צמיגי מישלין ועוד.

באתר שלנו תוכלו למצוא דירוגים שונים לצמיגים על פי קריטריונים שונים לבחירתכם. חשוב מאוד כי תבחרו בצמיג אשר מתאים לסגנון הנהיגה שלכם, לסוג כלי הרכב שלכם, וכמובן, לתקציב שלכם. מחירון הצמיגים שלנו יראה לכם עד כמה מחירי הצמיגים שלנו נמוכים, אטרקטיביים ומשתלמים, ביחס למחירים אשר נקבעו על ידי היצרן וביחס למתחרים שלנו.

כאשר אתם ניגשים לבחור צמיגים במבצע חדשים לרכב שלכם, חשוב כי תפעלו על פי הסדר הבא. ראשית, עליכם לבחור את מידת הצמיג וסוג הצמיג, על פי המצויין ברישיון הרכב או בספר הרכב. לאחר מכן, תקבלו באתר שלנו מגוון רחב של תוצאות ואפשרויות לרכישת צמיגים איכותיים במחירים הטובים ביותר, ממגוון רחב של מותגים ויבואנים איכותיים. לבסוף, תבצעו את פעולת הרכישה, ולאחר מכן תבחרו את המקום הנוח לכם ביותר להתקנת הצמיגים, מתוך מגוון רחב של מקומות שאנו מפעילים בפריסה ארצית.

האתר שלנו מכיל מידע רב על עולם הצמיגים. קראו את המאמרים שלנו על סוגי הצמיגים השונים, על יצרניות הצמיגים השונות, ואת האינפורמציה החשובה כמובן צמיגים מחירון ארצי שעשויה לחסוך לכם כסף ואף להציל את חייכם. אצלנו תמצאו את השירות הטוב ביותר בשוק הצמיגים, ואת זמני האספקה המהירים ביותר. כל זאת, במחירי הצמיגים המשתלמים ביותר.

 הגיע הקיץ, זקוקים לצמיגים חדשים? שווה לבדוק: מחירון צמיגים יד שנייה

קנייה של מוצרי יד שנייה הפכה פופולרית במיוחד בשנים האחרונות. רבות הפעמים בהן אנשים רוכשים מגון של מוצרים חדשים לגמרי במחיר מלא, ולאחר זמן קצר מחליטים שהם מעוניינים למכור את אותו מוצר בדיוק אשר נמצא במצב שמור - כמעט חדש. גם בצמיגים יש אפשרות ליהנות מצמיגים כמעט חדשים במחירון של יד שנייה. ברגע שמישהו מנסה להיפטר ממוצר כלשהו, הוא לרוב יהיה גמיש במחיר מה שמאפשר לנו ליהנות מהמוצר במחיר אולטימטיבי ולפעמים גם מהאחריות שנשארה למוצר. מחירון לצמיגים יד שנייה מתעדכן כל הזמן באתרי האינטרנט ובמוסכים המוכרים חלקי חילוף לרכב. לכן, אם הגעתם למצב בו הצמיגים הישנים שלכם בלויים או סדוקים, ואתם זקוקים כעת לצמיגים חדשים, שווה לכם לבדוק את צמיגים הנמכרים על פי מחירון יד שנייה. מחירון של צמיגים באתרי יד שנייה, הם פיתרון אשר יכול לחסוך לכם כסף. גם אם אתם רוכשים צמיגים חדשים, או לחלופין בחרתם לרכוש צמיגים במחירון של יד שנייה, הקפידו לרכוש את הצמיגים שלכם ממקור אמין ובטוח. לא הייתם רוצים לעלות על לכביש עם צמיגים שאינם בטוחים לנסיעה, עברו את כל מבחני הבטיחות הדרושים, מחזיקים בכל התקנים ונמכרים לכם יחד עם אחריות למספר שנים. זכרו, צמיג איכותי הוא לא בהכרח צמיג יקר. אפשר ליהנות מצמיגים ממותגים של מיטב החברות, במחיר שווה לכל נפש. יש הרבה מצבים בהם אנשים רוכשים צמיגים במחירים גבוהים, ולאחר מספר שבועות מגלים שהם בכלל רצו לרכוש צמיג עם ביצועים שונים, ואז מציעים את הצמיגים שרכשו במחיר של צמיג יד שנייה.
 

האם המחירונים של הצמיגים מחושבים באותה צורה בכל החברות

כאשר אתם מתבוננים במחירון צמיגים לרכב , חשוב כי תבינו עד כמה קריטיים הם צמיגים איכותיים ותקינים עבורכם ועבור הרכב שלכם. כל כך הרבה תאונות מתרחשות בשל צמיגים שאינם תקינים. לרוב מדובר בפעולה כה פשוטה אשר לוקחת דקה, ובזכותה ניתן למנוע תאונות רבות הקשורות בצמיגים שאינם תקינים. כמובן, מדובר בהקפדה על לחץ ניפוח תקין, לא גבוה מדי ולא נמוך מדי. כל סטייה מהגדרות היצרן בלחץ הניפוח של הצמיגים שלכם, תוביל לשחיקה מוגברת של הצמיגים, ולאי יכולתם לספק לכם ולרכב שלכם את היתרונות הרבים לשמם הם נוצרו.

בנוסף להקפדה תדירה על לחץ ניפוח ועל תקינות הצמיגים שלכם, חשוב כי יהיו ברשותכם צמיגים איכותיים. כאשר אתם רוכשים צמיגים חדשים לרכב שלכם, התייחסו לעניין כאל רכישה של מוצר בטיחות מן השורה הראשונה, כמו מנוע או ברקסים. אף אחד לא היה חוסך כסף על ברקסים סוג ב`, או על מנוע שאינו איכותי, ולכן אסור לכם לחסוך כסף על צמיגי הרכב שלכם.

הקפידו במיוחד לרכוש צמיגים אשר מתאימים במיוחד לרכב שלכם ולסוג הנסיעה שלכם. צמיגים איכותיים יעניקו לכם שלוות נפש בכל הקשור לבטיחות הנסיעה וליציבות הרכב על הכביש. מעבר לכך, צמיגים איכותיים יובילו לנוחות נסיעה גבוהה יותר, ולחיסכון ניכר בהוצאות על דלק.

יש סכנה רבה ברכישת צמיגים ממקומות מפוקפקים או שאינם מוכרים. מסיבה זו, חשוב מאוד כי תקפידו על רכישת צמיגים רק ממקומות איכותיים, אמינים, המספקים שירות טוב ואינפורמציה רבה על הצמיגים שאתם עומדים לרכוש. גם במקרה זה, כמובן שצמיגים ממקומות מפוקפקים יעלו פחות כסף, אבל המחיר האמיתי יהיה למעשה סכנה של החיים שלכם כתוצאה מצמיגים מזוייפים או בלתי איכותיים.

האם משלמים את המחיר שכתוב במחירון הצמיגים

בכל הקשור למחירון צמיגים, חשוב כי תדעו את הדברים הבאים. ראשית, משרד התחבורה מחייב יבואני צמיגים לקבוע מחירון עבור הצמיגים שלו. זוהי חובה, ואם אתם נתקלים בצמיגים שאין להם מחיר מחירון, כדאי מאוד שתתחילו לחשוד.

שנית, משרד התחבורה אוסר על מכירה של צמיגים מעבר למחיר המחירון שלהם. זוהי תקנה יפה מאוד אשר נועדה להגן על הצרכן, אבל בישראל, כמו בישראל, מצאו דרך עקומה להשתמש בה. מסתבר שמחירון הצמיגים לרוב הינו גבוה בהרבה ממחיר השוק, מתוך מטרה להראות ללקוחות עד כמה המחירים הסופיים הם מחירי "מבצע" של 50% ואף יותר.

לכן, לעולם אל תקנו צמיגים במחיר המחירון שלהם. גם אם מוצע לכם "מבצע" על ארבע צמיגים במחיר מיוחד, שימו לב כי המחיר עבור כל צמיג אינו עולה על מחיר המחירון שלו. זהו טריק ידוע וספקים רבים משתמשים בו מידי יום. "מבצעים" כאלה עשויים להיות יקרים יותר בסופו של דבר מאשר המחירים לצמיג בודד.

אצלנו תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם בנוגע למחירון צמיגים ולמחירים הסופיים שלהם דרך האתר.

לסיכום אנו ממליצים לכם לרכוש צמיגים ממותגי איכות כמו צמיגי מישלין או צמיגי קונטיננטל
 
 
מחירון צמיגים מחירון צמיגים מקסיס
 

מערכות גלגלים ברכבים

 
 
 במאמר הבא נדגיש שתי מערכות הבאות בקשר ישיר עם הגלגלים של הרכב ומשפיעות על תנועתם ועל אחיזתם על הכביש באופן ישיר. בעבר מערכות הגלגלים של הרכב היו פשוטות באופן יחסי אך היום בימים בהם הטכנולוגיה לא עוצרת אפילו לרגע קט קיימות מערכות מתוחכמות ומשוכללות המספקות לנו בזמן הנהיגה בטיחות מקסימאלית, בלימה אופטימאלית וחווית נהיגה משודרגת.

מהי מערכת הנעה כפולה וכיצד היא משפיעה על הגלגלים ברכב?

הנעה כפולה היא מערכת משוכללת והיא פופולארית בעיקר ברכבים

 משפחתיים, רכבי שטח ורכבים פרטיים. מערכת ההנעה הכפולה למעשה מספקת לנהג אחיזה אופטימאלית על הכביש והיא תורמת באופן משמעותי כאשר אנו נוסעים בכביש חלק או בדרך שאינה סלולה.


מהי מערכת ABS וכיצד היא משפיעה על הגלגלים ברכב?ת ההנעה הכפולה הוא שהיא מאפשרת לנו לנהוג בשיא הביטחון ולהתמודד עם עיקולים, ירידות חדות, פניות וסיבובים חדים. איך זה עובד? מערכת ההנעה הכפולה דואגת שהגלגלים האחוריים יונעו בכל זמן הנסיעה, כך שבמקרה חירום אנו יכולים לשלוט ברכב בקלות. למעשה כשיש איבוד באחיזה בחלק מסוים של הרכב, החלק האחורי מקבל יותר כוח. חלוקת הכוח בין הסרנים ברכב משתנה בין חלק לחלק. באופן כזה כאשר יש חלוקה אופטימאלית בין הכוח המותנה של הגלגלים, קיימת שליטה גם במצבים של סיבובים או במצב כאשר יש סכנת החלקה. מערכת ההנעה הכפולגלגלים לרכבה מקטינה את הסיכויים לאבד אחיזה בכביש בשונה מרכבים בעלי הנעה קדמית.

ראשי התיבות של השם משמעותם Antilock Brakes System. כלומר המערכת פותחה במטרה לייעל את הבלימה הפתאומית ולשמור על הרכב יציב על הכביש תוך כדי מניעה של נעילת הגלגלים באופן אוטומטי, מה שעלול ליצור מצב של החלקה או כניסה של הרכב למסלול מסוכן.

במקור שלה, מערכת ABS הומצאה ופותחה עבור רכבות ומטוסים בתחילת המאה העשרים במטרה למנוע החלקה או נעילה אוטומטית של הגלגלים אשר גורמים לנזק מצטבר לגלגלים במצב של חיכוך גבוה. לאחר מכן החלו לפתח את המערכת גם ברכבים במטרה למנוע נעילת גלגלים אשר מתקיימת כתוצאה מבלימות פתע. מה שקורה במצב חירום הוא שאנו מבצעים בלימת פתע הבאה לידי ביטוי בלחיצה חזקה על הברקס. במצב שכזה, הגלגל נעצר באופן מלא. התפקיד של המערכת הוא במצב של בלימת פתע או במצב של החלקה,למנוע נעילה של הגלגלים, מה שמאפשר לנהג לשלוט ברכב גם במצב חירום. מחקרים מוכיחים כי מערכת זו מאפשרת לנהג לעצור במהירות במצבי חירום תוך שמירה על אחיזה ויציבות של הרכב על הכביש.

 

 

מחירון צמיגים לאופנועים

 

צמיגים לאופנועים מיוצרים במטרה לשמור על אחיזת כביש אופטימאלית ולדאוג שהרוכב יקבל את הבטיחות המקסימאלית בזמן הנסיעה. צמיגים שונים המיוצרים ע״י חברות ויצרניות שונות, זוכים לאורך חיים המשתנה מצמיג לצמיג. גם המחירון של צמיגים לאופנועים משתנה מאופנוע לאופנוע ומצמיג לצמיג. ככל שהאופנוע כבד, מקצועי וחדיש יותר כך גם הצמיג יהיה יקר יותר. ניתן למצוא צמיגים לאופנועים במחירים אטרקטיביים שנעים בין כמה מאות שקלים לזוג גלגלים לבין כמה אלפים, שוב הכול תלוי בסוג האופנוע ובסוג הצמיג בו אתם מעוניינים. זכרו שחייבת להיות התאמה בין הצמיגים שאתם בוחרים לבין סוג האופנוע שלכם.

היתרונות שבצמיגים לאופנועים

בימים שלנו בהם הטכנולוגיה מתקדמת ללא הפסקה, החברות היצרניות משפרות כל הזמן את שיטת הייצור, מגבירות את רמת הדחיסה של הצמיג מה שמאפשר לו אורח ח

מחירון צמיגים לאופנועים

יים ארוך יותר ומספק לאופנוע אחיזה טובה יותר בכביש. פרט לאורך החיים של הצמיגים אשר התארך

 בשנים האחרונות, רוב היצרניות עובדות עם תרכובות סיליקון וחומרים ייחודיים, המספקים הגנה ואחיזה על כביש רטוב, אשר מונעת מצב של חוסר יציבות על הכביש או שחיקה מהירה של הצמיגים. בנוסף הטכנולוגיה המתקדמת בה הצמיגים לאופנועים מיוצרים, מספקת תמרון מושלם ויציבות על הכביש. כמו כן, צמיגים בעלי חריצים מיוחדים לפיזור הגשם מספקים גם הם יציבות אופטימאלית כאשר הכביש רטוב.

החשיבות של צמיגים איכותיים לאופנועים

הצמיגים הם הדבר היחיד שמבודד את האופנוע מהכביש ומחזיק את האופנוע יציב. החשיבות של צמיג איכותי אשר עובד בצורה תקינה לכל אורך הדרך שלו היא עניין קריטי וחשוב. לכל צמיד יש את היתרונות והחסרונות שלו וכל יצר מייצר את הצמיגים באופן מעט שונה. כאשר אתם מזהים שחיקה או שיש סדקים קטנים בצמיגים עצמם יש לגשת למקום מורשה, להתייעץ ובמידת הצורך להחליף את הצמיגים של האופנוע באופן מיידי. דרך נוספת לזהות שחיקה של צמיגים באופנוע היא שהם מתחילים לקבל צורה ריבועית הנגרמת כתוצאה מנסיעות ארוכות. המצב החמור ביותר הוא קרעים בצמיג עצמו, מצב המסמן כי חייבים להחליף את הצמיגים. כאשר אתם מחליפים צמיגים לאופנוע שלכם, נסו לעמוד בתקציב שלכם אך זכרו כי חשוב לבחור צמיג שתאריך הייצור שלו הוא עדכני כלומר להחליף לצמיגים שלא עברו 5 שנים על המדף.

 
 
 מחירי צמיגים

מהם הגורמים המשפיעים על מחירי צמיגים? האם באמת ישנם הבדלים גדולים בין הצמיגים השונים המצדיקים את ההבדלים במחירי הצמיגים? מה לגבי מחירי צמיגים לרכב זולים במיוחד? האם יש להיזהר מהם?
ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחירי צמיגים, לחלקם אני קורא מלכודות. מלכודות הן הכינוי לצמיגים שמחירים הוא נמוך בצורה בלתי סבירה בהשוואה לכל מחירי צמיגים אחרים. הדבר בדרך כלל צריך להדליק נורות אזהרה: מקרים שבהם נתקלתי היו צמיגים "מחודשים" אשר למעשה התגלו כצמיגים משומשים אשר עברו תהליך של צביעה וקיבלו מראה חדש. קיימים תהליכי חידוש צמיגים אך צביעת צמיג היא חידוש פיקטיבי ומסוכן, לכן חשוב להיזהר. עוד מלכודת שממנה צריך להיזהר היא צמיגים ישנים. לעתים מציעים לכם צמיגים לרכב זולים אשר נראים חדשים מכיוון שהם מעולם לא היו בשימוש. רבים עלולים לטעות ולחשוב שאין שום בעיה בצמיגים אלו, אך האמת שזה ממש לא נכון. צמיגים מתיישנים ומתבלים גם כאשר אינם בשימוש. צמיגים אשר שכבו במחסן 5 שנים אינם נחשבים לצמיגים חדשים והם מסוכנים.
עוד דבר שצריך להיזהר ממנו הוא צמיגים אשר אינם עומדים בדרישות התקנים. למרות כל המאמצים של הרשויות, לעתים מגיעים לשוק צמיגים מיצרנים לא ידועים אשר אינם עומדים בדרישות המחמירות של תרני הבטיחות ואין להם אישור של משרד התחבורה. לכן כאשר אתם נתקלים במחירי צמיגים זולים במיוחד, חשוב שתשימו לב שלא מדובר באחת המלכודות.

עוד גורם המשפיע על ההבדלים בהשוואת מחירי צמיגים הוא אופי השימוש ומאפייני הצמיג. ישנם סוגים שונים של צמיגים אשר נותנים דגשים על היבטים אחרים של הנהיגה. למשל ישנם צמיגים השמים דגש על התאמתם לנהיגה בתנאי חורף. כלומר ישנן איכויות שונות אשר משפיעות על מחירי צמיגים.

ישנם הבדלים במחירי צמיגים בין המותגים השונים, קשה לקבוע מהו הערך האמתי ומהו הערך של המותג. אך מה שאני יכול להגיד בוודאות זה שהחברות הגדולות משקיעות סכומי עתק בפיתוח טכנולוגיות, הנדסת חומרים ושיפור תהליכי ייצור על מנת לשפר את הצמיגים באופן מתמיד. לכן כאשר אתם קונים צמיג של מותג ידוע, אתם יכולים להיות בטוחים שהשקיעו בו הרבה מחשבה וטכנולוגיה.

כלי שיכול לעזור לכם לשפוט כאשר אתם מתמודדים עם מחירי צמיגם הוא הסימון האירופי. לפי סימון זה תוכלו לקבל מידע על ביצועי הצמיג מהיבטים של עוצמת הרעש, בלימה על כביש רטוב וצריכת דלק. את צריכת הדלק יש לקחת בחשבון כאשר חושבים על מחירים.
 
 
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל