סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
מדריך לנהג
צמיג לרכב
 צמיג
כולנו כבר יודעים כי הצמיגים אותם נבחר להתקין ברכב שלנו, ישפיעו באופן ניכר על תחושת הנהיגה שלנו ברכב ויספקו לנו רמת בטיחות מסוימת בהתאם לצמיגים אותם נבחר. אז הגיע הקיץ, בצעתם בדיקה שנתית, והנה מסתבר שהחורף שחק לכם את הצמיגים, ושוב כדאי להחליף אותם, בעקבות בליטות וסימני שחיקה רציניים. מסתבר שגם אם תרכשו צמיג סופר איכותי, ממותג, המיוצר באמצעות שיטות מתקדמות ועל ידי שימוש ברכיבים איכותיים, אם לא תשמרו על הצמיגים שלכם, בחורף הבא, או בזה שאחריו שוב תמצאו את עצמכם מחליפים את הצמיגים. יש חשיבות גבוהה לשמירה על הצמיגים. הקיץ הישראלי מחמם את הכבישים הבאים במגע עם הצמיגים שלכם כל הזמן, ולכן חשוב לשמור על הצמיגים מה שבוודאי יאריך את חייהם באופן משמעותי.

ראה מידע נוסף     
 צמיג לרכב -בדיקת צמיגים נכונה

איך לבחור צמיג? 

בחירת צמיג משימה פשוטה לכאורה יכולה להיות בימhנו משימה אמיתית שבה רצוי שתהיו עם קצת ידע מקדים.
במאמר זה ננסה לעזור לכם לקבל ידע שיעזור לכם לבחור את הצמיגים האיכותיים ביותר עבורכם.

ראה מידע נוסף     
 צמיג לרכב - למה לקנות צמיגים לרכב במבצע או צמיגים איכותיים

צמיגים במבצע

 כל מי שיש ברשותנו רכב יכול להזדהות עם כל מה שהולך להיאמר בכתבה זו. מי מאיתנו יכול לוותר על הנוחות שיש באחזקת רכב פרטי?! אין בכלל מה להשוות למי שחווה את החיים ללא רכב, האים אפשר להשוות את החיים לפני שהיה ברשותנו רכב והחיים שאחרי.

ראה מידע נוסף     
 תקינות רכב
כשאנחנו ניגשים לדבר על תקינות רכב יש להבדיל בין מספר רמות של תקינות רכב. יש פגמים שמהווים מפגעים בטיחותיים וישנם פגמים שסתם מקצרים את חיי הרכב וחלקיו השונים. בכתבה זו ננסה לסקור את הדברים שכדאי לבדוק על מנת לשמור על הרכב תקין מבחינה מכנית וגם מבחינה בטיחותית.

ראה מידע נוסף     
 צמיגי שטח : צמיגים לרכבי שטח ,צמיגים לגיפים,צמיגי שטח מלא

צמיגי שטח - צמיגים לג`יפים

השורות הבאות מיועדות בעיקר לכם חובבי טיולי שטח. רק אתם תבינו את השפה המשותפת של המשוגעים סביב אקשן, אתגר או מכשול חדש. כל מי שיש ברשותו ג`יפ או רכב שטח והוא מנצל אותו לטיולי שטח יכול להבין כמה כיף יש ביציאה מהשגרה המונוטונית על ידי כניסה לרכב שילוב הגיר ל 4X4 ירידה מהכביש הסלול וכניסה לשטח אתגרי ויציאה לנסיעה חדשה.

ראה מידע נוסף     
 כללי מניעת פנצ'ר פתאומי

תקר בגלגל

למי מאיתנו לא קרה פעם ואפילו יותר פנצ`ר בגלגל של האוטו בדיוק בזמן הכי לא מתאים שזה יקרה?! דברים מהסוג הזה כמו פנצ`ר בגלגל תופסים אותך תמיד בזמנים הכי לא מתאימים. אפשר לקרוא לזה חוסר מזל, או סוג של ניסיון כדי לבחון את מידות האדם ואת האופן בו הוא מתפקד בשעת לחץ כזאת אך העובדה שעליה מסכימים כולם היא- תקר בגלגל זה אחד מהדברים הכי לא נעימים שיכולים לקרות.

ראה מידע נוסף     
 נהיגת קיץ

צמיג לרכב

רבים חושבים שהתקופה היחידה בשנה בה צריך להכין את הרכב באופן מיוחד זה בתקופת החורף שאז הכבישים חלקים, הראות קשה יותר ונדרשת תשומת לב יתרה. אמנם כל זה נכון לגבי החורף אך גם לקיץ יש את דגשי הנהיגה והטיפול ברכב העונתיים החשובים לא פחות מאשר בחורף.

ראה מידע נוסף     
 צמיג לרכב - צמיגים רב עונתיים או צמיגים יעודיים

מה ההבדל בין צמיגים רב עונתיים לצמיגי חורף יעודים?

 
צמיגים רב עונתיים מציעים פשרה טובה בארצנו הקטנטונת אשר מתייחדת במזג אוויר קיצי רוב השנה. אולם, כאשר מדובר על נהיגה בתנאים חורפיים של שלג או קרח, חשוב לקחת בחשבון גורמים חשובים אלו אודות צמיגי חורף יעודים. מרחק העצירה של מכונית עם צמיגי החורף עשוי לרדת עד 40 אחוזים לעומת צמיג רב עונתיים גורם זה הינו קריטי למניעת תאונות דרכים ומקרי מוות.

ראה מידע נוסף     
 צמיג לרכב - צמיגי גודייר

צמיגי גודייר - מאה שנה של מצוינות

חברת צמיגי GOODYEAR נחשבת בשוק הצמיגים לאחת מחברות הצמיגים הגדולות בעולם בחברה יש גם חברות קטנות יותר ששייכות לה וגם בתחום יצור הצמיגים.

ראה מידע נוסף     
 שימוש בטלפון סלולארי בזמן הנהיגה

שימוש בטלפון בזמן נהיגה

השימוש בטלפון סלולארי בזמן הנהיגה הוא אחד מהמחלות הקשות של הנהגים של הדור האחרון. ההתמכרות לטלפון סלולארי בכל שעות היממה לא נותנת את הכח או המודעות להתנתק ממנו לרגע אחד ולו בזמן הנהיגה.

ראה מידע נוסף     
 צמיג לרכב - נהיגת חורף בטוחה

נהיגה בטוחה 

נהיגה בחורף דורשת יותר תשומת לב וזאת בשל תנאי השטח שמשתנים בחורף "ולא לטובה". כביש חלקלק ראות לקויה, שלוליות, קרח ושלג. כן גם בארצנו כולנו כבר נוכחנו שהאופציה הזאת קיימת השנה .

ראה מידע נוסף     
 צמיג לרכב - צמיגים ומכוניות מרוץ

צמיגים ומרוצי מכוניות

במרוצי מכוניות אין דבר קריטי יותר כמו צמיגיםצמיגים למכוניות מרוץ מיועדים במיוחד לביצועים ולמהלכים המתרחשים על מסלול. המירוצים, האצות פתאומיות ונסיעה במהירות גבוהה יכולה להיות מסוכנת מאוד.

ראה מידע נוסף     
 צמיג לרכב - צמיגים מיוחדים לחורף/לשלג וקרח

צמיגי חורף/שלג

החורף היא עונה מסוכנת ביותר כשמדובר בנהיגה.
אחת הסכנות, הנוצרת עקב רטיבות הכביש ובגלל שכבת הקרח המכסה אותו, היא ההחלקה.

ראה מידע נוסף     
 צמיג לרכב - המצאת הצמיג הפנאומטי

צמיג פנאומטי - המצאה ושימושים

הצמיג הפנאומטי הינו כיסוי בצורת טבעת המולבש סביב החישוק של הגלגל והוא נועד להפחית את הבלאי של הגלגלים ולאפשר ביצועי רכב טובים. הצמיג, שאותו מכינים עבור אופניים ורכבים, נועד לספק מתיחה בין הרכב והכביש ומתן כרית גמישה הסופגת זעזועים ומפחיתה את החיכוך עם הכביש. 

ראה מידע נוסף     
 צמיגים לטרקטורון

מציאת צמיג טרקטורון נכון לא צריכה להיות קשה

אחד הדברים הראשונים שיש לעשות הוא .. לקרוא את המאמר הבא :-)

ראה מידע נוסף     

צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל