סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
צמיגים במבצע
צמיגים במבצע | טייר דיל
מציג 1 עד 15 מתוך 455 מוצרים.
1 2 3 4 5 »

  
 
 

צמיגים | צמיגים לרכב | טייר דיל 

 
 
 
 
 
 
 
 
חברת טייר דיל מאפשרת קניית צמיגים במבצע בפריסה ארצית!
בעזרתנו כל אחד יכול כיום להשיג את הצמיגים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר ולהתקינם בפנצריה ליד ביתו.
אנו נוכל לספק לכם את הצמיגים הכי איכותיים במחירים הכי טובים ולקבוע לכם התקנה בזמן המתאים לכם ובמקום הכי נוח עבורכם.
במסגרת הפריסה הארצית שלנו תוכלו להתקין צמיגים שנרכשו אצלנו ביותר מ80 נקודות התקנה שונות ברחבי הארץ,ובתוכם נכללים גם האזורים הבאים:
צמיגים במבצע בצפון ,צמיגים במבצע בירושלים ,צמיגים במבצע בחיפה ,צמיגים במבצע בתל אביב ,צמיגים במבצע באר שבע ,צמיגים במבצע בקריות ,צמיגים במבצע פתח תקווה ,צמיגים במבצע נתניה,צמיגים במודיעין,צמיגים בפתח תקווה,צמיגים במרכז
קניית צמיגים לרכב במבצע באתר טייר דיל תבוצע בהתאמה יום יומית למחירון היצרנים וזמינות צמיגים מתאימים במלאי היצרן.

בחירת צמיגים חדשים אינה משימה קלה. בנוסף, היא אינה משימה זולה. אמנם, לחיים שלכם ולבטיחות הנסיעה שלכם אין מחיר, אבל יש מקרים מסויימים בהם אנחנו מצליחים להשיג לכם את הצמיגים הטובים והאיכותיים ביותר בשוק, במחירים הזולים ביותר. לא רק שהמחיר יהיה הזול ביותר, אלא ההתקנה של הצמיגים החדשים תתבצע בפנצ`רייה הקרובה לביתכם, או בכל מקום אחר בו תבחרו בהתאם לפריסה הארצית הרחבה שלנו, לאורך יותר מ-80 נקודות התקנה מקצועיות ואיכותיות.

באופן כללי, על צמיגים אסור לחסוך, בדיוק כפי שלא הייתם חוסכים על בלמים איכותיים לרכב או על תיקון איכותי למנוע הרכב. חיסכון על צמיגים ורכישה של צמיגים שאינם איכותיים, הינה סכנת חיים, ויש להימנע ממנה בכל מצב.

נכון, צמיגים איכותיים אינם זולים. יחד עם זאת, לאורך זמן הם מוכיחים עצמם כהשקעה משתלמת – בהפחתת הוצאות הרכב, הפחתת בלאי מערכות ההיגוי והבלימה, ובמשך חיים ארוך יותר של הצמיגים. כעת, בזכות המבצעים שלנו, אתם יכולים להנות מכל היתרונות האלה, במחירים התחרותיים והטובים ביותר בארץ!

מסתבר, כי החלפה של צמיגים חדשים לא חייבת להיות חוויה כה יקרה עבורכם. אנחנו מציעים לכם את המבחר הגדול ביותר של צמיגים במבצע , של כל סוגי הצמיגים ועבור כל השימושים האפשריים. איננו עוצרים רק במחיר. לאחר הרכישה, תיהנו משירות מקצועי, אמין ומהיר, בנקודת ההתקנה הקרובה לביתכם.

במבצעי הצמיגים שלנו, תוכלו למצוא מעת לעת את המותגים המובילים בשוק הצמיגים: צמיגי גודייר, צמיגי מישלין ,צמיגי קונטיננטל, צמיגים למשאיות, צמיגי שטח מלא וצמיגי חצי שטח, צמיגי טויו, צמיגי הנקוק, צמיגי יוקוהמה ומותגים רבים אחרים.

באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב על עולם הצמיגים, ולהתרשם מהמבחר הגדול של הצמיגים והשירותים שאנו מציעים. הקפידו להתעדכן באופן קבוע בדף המבצעים שלנו, כדי לממש את ההצעות האטרקטיביות ביותר וליהנות מהצמיגים האיכותיים ביותר במחירים המפתיעים ביותר. כל זאת, לצד שירות מקצועי ומהיר. צוותי ההתקנה שלנו מצויידים במכשירים ובאביזרי ההתקנה המשוכללים ביותר, הנדרשים להתקנה נכונה ואיכותית של צמיגים חדשניים ומודרניים.

לעולם אל תתפשרו על צמיגים איכותיים לרכב שלכם. הצמיגים הם המרכיב החשוב ביותר בבטיחות הרכב, באחיזת הכביש בפניות ובבלימות, ועל התנהגות הרכב בכביש רטוב ובתנאי שטח קשים. לאור כל זאת, יש חשיבות עליונה לאיכותו (ולתחזוקתו השוטפת) של הצמיג.

כיצד תדעו מתי עליכם להחליף צמיג?

צמיגים במבצע קונטיננטלבניגוד למיתוס הרווח, עומק החריצים בצמיג אינו המדד היחיד או העיקרי לצמיג שחוק שיש להחליפו. באופן כללי, רצוי להחליף את הצמיג כל שלוש שנים, או לאחר חמישים אלף קילומטרים. אם לפני כן זיהיתם יובש, סדקים או בעיות חיצוניות אחרות בצמיג, זהו גם כן סימן כי יש להחליפו. כל שחיקה שאינה אחידה, עיוותים, נפיחויות וכדומה, הינם סימנים מסוכנים המחייבים החלפת הצמיג במהירות.

צמיגים שאינם תקינים הינם מסוכנים ביותר. הצמיגים הם הגורמים שמשפיעים יותר מכל על בטיחות הרכב. צמיגים איכותיים משפרים את אחיזת הכביש של הרכב, מקטינים את מרחק הבלימה במצבי חירום, ואפילו מפחיתים את הרעש הנפלט מהם במהלך נסיעה.

אצלנו תוכלו למצוא מבחר עצום של צמיגים, במחירים הטובים ביותר ובמבצעים האטרקטיביים ביותר. תוכלו למצוא צמיגים עבור שלל דרישות ותכונות הרצויות לכם, כגון תכונות ספורטיביות, חסכון בדלק, ואחיזת כביש או שטח.

שמירה על צמיגים תקיניםצמיגים במבצע

רוב תאונות הדרכים בישראל מתרחשות עקב תקלה או כשל בצמיגים. כשל כזה נגרם לרוב בשל צמיגים בלויים, ישנים, או צמיגים אשר אינם מתוחזקים היטב. על כן חשובה ביותר הגברת המודעות לגבי חשיבות הצמיגים ברכב, ושמירה על צמיגים תקינים ומתוחזקים.

מכיוון שלצמיגים יש חשיבות כה רבה בכל הקשור לבטיחות ולאיכות הנסיעה, חשוב לשמור עליהם ולטפל בהם באופן שוטף ובתדירות גבוהה. הדבר הראשון הוא בדיקה חודשית של לחץ ניפוח האוויר בצמיגים. פעלו על פי הוראות היצרן, ונפחו את הצמיגים בתחנת הדלק הקרובה אליכם.

כמו כן, חשוב כי תקפידו על נסיעה שאינה פוגמת ופוגעת בצמיגים. התרחקו מדרכי עפר אם הצמיגים שלכם אינם צמיגי שטח, והימנעו מכניסה לבורות, כבישים משובשים, כבישים מקורצפים וכדומה. בנוסף לכך, הקפידו להחנות את הרכב בצל, ועשו ככל שניתן על מנת שלא לחשוף את הצמיגים לשמש. הדבר האחרון עליו יש להקפיד הוא נסיעה במהירות סבירה, בהתאם לחוק ולהוראות היצרן. כל נסיעה במהירות החורגת מהתקן, תפגע בצמיגים שלכם ותוביל לשחיקתם המהירה. כל המפגעים האלה מזיקים מאוד לצמיגים באופן בלתי הפיך, ולכן יש להקפיד על הימנעות מהם.

במקביל לבדיקת לחץ האוויר ולהימנעות ממפגעים שונים אשר מזיקים לצמיגים שלכם, חשוב כי תבצעו מדי פעם בדיקת איזון לצמיגים. חשוב לבצע זאת בעת החלפת צמיגים וגם באופן שגרתי, למשל פעם בשנה. צמיגים שאינם מאוזנים יגרמו לרכב לרעוד במהלך הנסיעה, וכמובן יגרמו לעצמם להישחק במהירות רבה יותר. אחיזת הכביש שלכם תיחלש כתוצאה מכך, והתוצאה היא סכנת חיים.

לסיכום, לא מספיק לרכוש צמיגים איכותיים במבצע נהדר. זו אמנם התחלה טובה מאוד, אך חשוב גם לבצע בדיקות תקופתיות לצמיגים ולרכב, ולהקפיד על צמיגים תקינים ומנופחים כנדרש.

צמיגים במבצע אוטו דיפו 

 אוטו דיפו היא רשת בפריסה ארצית אשר מתמחה בתחום האביזרים לרכב כבר שנים רבות. לחברה יש סניפים בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום והיא מספקת את כל השירותים המתאימים לרכב שלכם במטרה לאפשר לכם נהיגה בטוחה, מהנה עם רכב מאובזר ונוח. פרט להיותה מוכרת ומתקינה לכם ברכב צמיגים חדשים היא גם מאפשרת לכם ליהנות ממגוון של שירותים כגון: מערכות שמע, מוצרי ניקיון לרכב, שטיחים, מושבי בטיחות, ערכות נסיעה ועוד. בנוסף, אוטו דיפו מאפשרת לכם בתור לקוחותיה ליהנות ממגוון רחב של מבצעים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד לרכישת צמיגים חדשים לרכב בו אתם 

נוהגים. אין סיבה לרכוש צמיגים איכותיים באלפי שקלים, שאפשר ליהנות בדיוק מאותם הצמיגים במחיר מבצע משתלם ונוח. צמיגים איכותיים יכולים להיות גם עשויים מהחומרים הטובים ביותר, גם לספק לכם

 נהיגה בטיחותית ומהנה וגם להימכר במחיר משתלם. לכן, כשאתם קונים צמיג במחיר מבצע אין זה אומר שאתם מתפשרים על האיכות של הצמיג. בעבר התחרות בעולם הצמיגים הייתה מצומצמת כן כמו היצרניות בשוק העולמי לא הייתה גבוהה ולכן הספקים הרשו לעצמם למכור את הצמיגים במכירים גבוהים בשנים האחרונות שוק הצמיגים התרחב, צמח והתפתח בצורה ניכרת, התחרות עלתה והמחירים ירדו.

דוגמאות למבצעים לצמיגים של חברת אוטו דיפו

כל הצמיגים אותם חברת אוטו דיפו מספקת ללקוחותיה מיוצרים ממיטב היצרניות בשוק הצמיגים. הצמיגים מיוצרים מהחומרים הטובים והאיכותיים ביותר ובטכנולוגיה המתקדמת והחכמה ביותר. אוטו דיפו לא מתפשרת באיכות הצמיגים שלכם שכן על פי מחקרי וסקרי שוק הם אביזר הבטיחות מספר 1 כשמדובר בנהיגה ברכב שטח, רכב פרטי, קטנוע או אופנוע כבד. בכדי לאפשר לכם למצוא את הצמיגים המושלמים לרכב הספציפי בו אתם נוהגים מדי יום, אוטו דיפו יוצאת מדי חודש בהכרזה על מבצעים שונים ביניהם: קונים צמיג ומקבלים את הצמיג השני בחצי מחיר, קונים צמיג ומקבלים את הצמיג השני במתנה, קונים 4 צמיגים ומקבלים אביזר לבחירה משלל אביזרים לרכב במתנה, קונים צמיג ב-25% הנחה ועוד. כמובן שהמבצעים שחברת אוטו דיפו מפרסמת משתנים כל חודש בחודשו, ומותאמים למלאי המוצע בסניפים השונים. רכישת צמיגים חדשים באוטו דיפו כוללת פירוק, הרכבה ואיזון של הצמיגים החדשים. אוטו דיפו מציעה לכם מגוון של צמיגים המיוצרים ע״י היצרניות  והמוכרות ביותר בשוק הצמיגים במחירים משתלמים ואטרקטיביים במטרה לאפשר להם לרכוש את הצמיגים הנכונים ביותר לרכב שלכם במחיר שלא קורע את הכיס. זכרו, צמיגים איכותיים משפרים את אחיזת הרכב על הכביש, חוסכים בדלק ומאפשרים לכם נהיגה בטוחה ואחראית.

 
 

צמיגים במבצע 1+1

 צמיגים הם ללא ספק האביזר החשוב ביותר אותו אנו מתקינים ברכב בו אנו נוסעים. חשוב לבחור צמיגים איכותיים, המיוצרים בתאריך שלא עולה על 6 שנים מהתאריך בו אתם רוכשים את הצמיגים. בנוסף צמיגים נחשבים להוצאה כבדה יחסית שלא תמיד אנו מתכננים אותה, לוקחים אותה מראש בחשבון ולכן לפני רכישת הצמיגים מומלץ להציב לעצמנו תקציב הגיוני בו נוכל לעמוד. אבל למה בעצם לרכוש צמיג אחד במחיר מלא אם אפשר ליהנות מצמיגים במבצע 1+1משתלם במיוחד. כולנו יודעים את החשיבות בהשקעה של צמיגים ממותגים, איכותיים, המיוצרים מהחומרים הטובים ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת לשמור על הנהיגה שלנו ברכב בטוחה ועל אחיזת הכביש יציבה ומאוזנת, אך אין זה אומר, שאנו מוכרחים לקרוע את הכיס. אם תחפשו, תבדקו ותשוו מחירים בטוח תמצאו צמיגים במבצע 1+1, או צמיגים במחיר משתלם במיוחד.מחיר אטרקטיבי לצמיג איכותי
צמיגים במבצע 1+1

כל מה שצריך לדעת זה את סוג הצמיג אותו אתם מחפשים והמידה המתאימה לסוג הרכב שלכם. ניתן ורצוי גם לקחת בחשבון את סגנון הנהיגה שלכם. המבצעים אותם מפיצות החברות והמשווקים של צמיגים בארץ מציעים ללקוחותיהם מגוון רחב של מבצעים במחירים מוזלים עבור צמיגים המיועדים לרכבי שטח, רכבים פרטיים,צמיגים לאופנועים, טרקטורונים ועוד. מחירי המבצע תקפים לרוב על צמיגים המיוצרים על ידי היצרניות המובילות ביותר בעולם, מה שמאפשר לכם לנהוג בראש שקט. בכדי להתאים ולקלוע לצמיגים המתאימים ביותר עבור כלי הרכב בו אתם נוהגים, מומלץ לבצע סינון ראשוני על פי רוחב, חתך וקוטר הצמיג. זכרו תמיד שאם אתם בוחרים בחברה או ספק אמינים ומנוסים אין סיבה שהמחיר המוזל, יפגע באיכות הצמיג ובאיכות השירות להם תזכו. מבצעי הצמיגים משתנים מפעם לפעם ומותאמים כמובן למלאי המוצע למכירה אצל אותו הספק.

אוטו דיפו 

חברת אוטו דיפו מבצעת התאמה מושלמת בין האביזרים אותם היא מוכרת לבין הרכב בו בחרתם לנהוג. שירותי הייעוץ של אוטו דיפו, מאפשרים להתאים את הצמיגים לרכב שלכם באופן ספציפי. אנו מקפידים להחזיק צמיגים המיוצרים על ידי היצרניות המובילות בתחום הבטיחות ברכב כמו גודייר, קונטיננטל, דנלופ ועוד. יש לנו ניסיון בהתקנה ופירוק של צמיגים מכל הסוגים: צמיגי שטח, צמיגי ספורט, צמיגים לרכבים פרטיים ועוד.
אנו מקפידים לחדש את מלאי הצמיגים שלנו כל הזמן, מספקים אחריות מלאה על כל רכישה של צמיגים ובוחרים רק צמיגים שעברו את כל מבחני הבטיחות החיוניים ומחזיקים בתקנים הרלוונטיים. אנו מבטיחים את השירות המקצועי ביותר, ודואגים ללקוחותנו בכל תהליך הפירוק וההתקנה ,בכדי שיוכלו ליסוע בראש שקט ובטוח.
פרט להיותה של חברת אוטו דיפו מוכרת את הצמיגים האיכותיים ביותר בשוק, היא גם מספק ללקוחותיה מגון של מוצרים לרכב כגון: מערכות שמע, מסכים למושבים האחוריים, שטיחים לרכב, חלקי חילוף, בוסטרים, תכשירי ניקוי ועוד. אוטו דיפו שמה לפני הכל את נושא הבטיחות ברכב. באוטו דיפו תוכלו ליהנות משלל מבצעים המשתנים מדי מספר שבועות, וליהנות משירות לקוחות סופר מקצועי שיספק לכם שירות מהיר ויעיל.

אוטו דיפו- כי כשצריכים צמיגים חדשים, צריך מישהו לסמוך עליו

אוטו דיפו היא רשת הפרוסה בכל רחבי הארץ אשר מספקת שירותי הרכבה, פירוק והתקנה למגוון של מוצרים לרכב שלכם. מטרתה של אוטו דיפו היא לספק לכם חוויית נהיגה נעימה על ידי שיפור הרכב ואבזורו. כולנו כבר יודעים, כי כאשר מדובר בצמיגים שלכם, אסור להתפשר. צמיגים הם אביזר הבטיחות מספר 1 ברכב שלכם, ולכן בחירה בשירותיה של חברת אוטו דיפו תאפשר לכם ליהנות מרכישת הצמיגים האיכותיים ביותר שיעניקו לכם נסיעה בטוחה, נעימה ואיכותית. ברכישת צמיגים חדשים תיהנו משירות מקצועי הכולל פירוק, הרכבה ואיזון גלגלים. כמובן שברכישה תקבלו אחריות מלאה על הצמיגים אותם אתם רוכשים. לרשת אוטו דיפו יש לא פחות מ-12 סניפים ברחבי הארץ: 6 סניפים בצפון הארץ, 3 סניפים בדרום הארץ ו-8 סניפים במרכז, בהם ניתן ליהנות משירות איכותי, מקצועי ואדיב.

 לסיכום, אם אתם צריכים להחליף את צמיגי הרכב שלכם בשל היותם בלויים, משופשפים או פגומים יתר על המידה, ההמלצה שלנו היא להשוות מחירים. חבל על הכסף הרב שתוציאו, תוכלו להשקיע אותו בדברים אחרים. בחרו צמיגים איכותיים המיוצרים על ידי חברה אמינה, המתאימים באופן מושלם לרכב בו אתם נוהגים במחיר משתלם, מוזל ואטרקטיבי.
צמיגי טויו הציבה לעצמה יעדים בתחום השמירה על איכות הסביבה ובזכותם היא הפכה למובילה בתחום.
צמיגי טויו "תקפה" את נושא איכות הסביבה מכל הכיוונים – הן בתהליכי הייצור של הצמיגים שבאופן מסורתי נחשבים למזהמים, הן בשימוש השוטף בצמיגים החוסך בדלק ובכך מקטין את פליטת גזי החממה, והן בדאגה לצמיגים כאשר הם מגיעים לסוף חייהם.
 אוטו דיפו - למצוא את כל מה שאתם צריכים לרכב במקום אחד
לפעמים אנחנו רוצים שהכל יהיה לנו מרוכז במקום אחד. ממש כמו בסופר או בשוק, כשאנו הולכים לעשות קניות. באוטו דיפו תוכלו ליהנות מכל אביזרי הרכב שאתם מדמיינים במקום מרוכז אחד. כאן באוטו דיפו תוכלו בקלות להשוות מחירים, מותגים וליהנות ממגון של מבצעים אטרקטיבים לאינספור של מוצרים לרכב הפרטי שלכם.
בסופו של יום, אנו נמצאים זמן לא מבוטל ברכב שלנו: נוסעים וחוזרים מהעבודה, אוספים את הילדים מהגן או מבית הספר, מקפיצים אותם לחברים או לחוגים, נוסעים לטיולים משפחתיים ועוד. למעשה, האוטו הוא הבית השני שלנו, ולכן כייף להשקיע בו באביזרים משלימים שמשדרגים את הנסיעה שלנו פלאים.

מה יש באוטו דיפו?

• מגוון רחב של מערכות ניווט ו- GPS במטרה להקל על הנסיעה שלכם בתוך ומחוץ לעיר.

• מערכות שמע ורדיו דיסק משוכללות בכדי לאפשר לכם האזנה נעימה ואיכותית במהלך הנסיעה.

• מושבים אורטופדיים בטיחותיים לילד שלכם.

• כיסויים איכותיים למושב וריפודים נוחים.

• גגונים ומנשאי אופניים, במיוחד לזמנים בהם מתחשק לכם לצאת לטיול בשבילי ארץ ישראל.

• אביזרים שונים לרכב ביניהם שואב אבק קומפקטי, קומפרסור אישי לניפוח צמיגים, מגבים לרכב, משפך לרכב, משענות יד ועוד.

 אוטו דיפו סניפים

אוטו דיפו מחזיקה סוגים רבים של צמיגים המיוצרים ע״י מיטב היצרניות. צמיגים לרכב אלה מיוצרים מחומרים סופר איכותיים ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום הצמיגים. פרט להיותם של הצמיגים אותם אנו בוחרים להתקין ברכב שלנו, מספקים לנו נסיעה בטוחה ושקטה, הם גם משדרגים את חויית הנהיגה שלנו בצורה משמעותית. ככל שהצמיג איכותי יותר, כך תחושת הנהיגה היא טובה יותר ומרגישים באופן ניכר את היציבות על הכביש. אוטו דיפו מאמינה שכפי שהצמיגים אותם בחרנו להתקין ברכב שלנו חייבים להיות איכותיים, כך גם ההתקנה חייבת להתבצע במקצועיות רבה. הצמיגים הם אלה שאחראים על אחיזת הכביש, מספקים לנו הגנה בבלימות פתע, בפניות ובסטיות פתאומיות. לא רק שהצמיגים בהם אנו נוסעים חייבים להחזיק בכל תווי התקן, אלא עליהם גם להיות מתוחזקים בצורה הטובה ביותר. אוטו דיפו מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של צמיגים ממיטב היצרניות ביניהן צמיגי קומו, צמיגי קונטיננטל, צמיגי גודייר, צמיגי דנלופ ועוד.
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל