סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
צמיגים לרכב
צמיגים לפי מותג
 
 צמיגי גודייר - GOODYEAR
צמיגי גודייר - GOODYEAR צמיגי גודייר - GOODYEAR
צמיגים שמגיעים בהרכבה ראשונית במגוון רכבים חדשים. צמיגים מעולים ומומלצים לכל סוגי הרכבים.
 

ראה מידע נוסף     
 צמיגי קונטיננטל
צמיגי קונטיננטל צמיגי קונטיננטל
צמיגי קונטיננטל הם מוצר העלית של שוק הצמיגים. קונטיננטל היא חברה גרמנית המייצרת צמיגים כבר למעלה מ-120 שנה. החברה נחשבת לאחת משלוש יצרניות המוצרים לרכב הגדולות בעולם, ואחת המובילות בתחום ייצור הצמיגים לרכב. צמיגי קונטיננטל הם הסטנדרט עבור רכבי יוקרה אירופאיים כגון מרצדס, BMW, יגואר, מייבאך ופורשה.

ראה מידע נוסף     
 צמיגי טויו
צמיגי טויו צמיגי טויו

יצרנית צמיגים זו נוסדה בשנת 1945 ומייצרת מאז מגוון מלא של צמיגי איכות.
TOYO מדורגת במקום ה- 12 ברשימת יצרניות הצמיגים הגדולות בעולם ובעלת מחזור מכירות של למעלה מ- 2 מיליארד דולר בשנה. צמיגיה זוכים בעקביות לציונים גבוהים במבחני צמיגים תקופתיים שעורכים מגזיני רכב בינלאומיים.

 

ראה מידע נוסף     
 צמיגי הנקוק - Hankook
צמיגי הנקוק - Hankook צמיגי הנקוק - Hankook
Hankook הוקמה בשנת 1941 והינה חברת הצמיגים הגדולה בקוריאה. מפעליה מיצרים עשרות מיליוני צמיגים בשנה והיא ניצבת כיצרנית הצמיגים השביעית בגודלה בעולם. בראשיתה, החברה מנתה 1400 עובדים בדרום קוריאה. כיום, החברה מונה כ- 14,000 עובדים הפרוסים ברחבי העולם.
 

ראה מידע נוסף     
 צמיגי פלקן - FALKEN
צמיגי פלקן - FALKEN צמיגי פלקן - FALKEN

FALKEN נוסדה בשנת 1983 ומהווה חלק מקונצרן SUMITOMO היפני.
עד לפני מספר שנים, מרבית פעילות הקונצרן התרכזה באופן בלעדי באסיה, תוך הסתמכות עיקרית על השוק המקומי היפני. כיום, חלה מגמה לחדור לשווקים נוספים מחוץ ליפן. על מנת להיערך לביקושים הגדלים, SUMITOMO השקיעה כ- 500 מליון דולר בהרחבת מפעליה והגדלת כושר ייצורם.

 

ראה מידע נוסף     
 צמיגי דנלופ החל מ188 ש"ח לצמיג טייר דיל
צמיגי דנלופ החל מ188 ש"ח לצמיג טייר דיל צמיגי דנלופ החל מ188 ש"ח לצמיג טייר דיל
הענק האירופאי בעולם הצמיגים הוא חברת דנלופ (DUNLOP) שהוקמה בשנת 1888 ונחשבת היצרן הראשון  והוותיק ביותר של צמיגים לרכב. שם של החברה זה בעצם שם של הממציא הצמיג הפניאומאטי הראשון ג`ון דנלופ. בגדול אפשר להגיד שיצרן צמיגי דנלופ הוא היזם והמפתח של הצמיגים לרכב בכלל איך שהם נראים היום.
 

ראה מידע נוסף     
 הדגם החדש של צמיגי FALKEN
הדגם  החדש של צמיגי FALKEN הדגם  החדש של צמיגי FALKEN
צמיגי פלקן Falken - הדגם ZE-912 הדגם הראשון הראשון של פאלקן בפרופיל א-סימטרי . הצמיג מתאים למגוון רחב של רכבים ומטרתו לספק נהיגה ספורטיבית ,אך יחד עם זאת נהיגה שקטה ובטוחה.

ראה מידע נוסף     
 צמיגי GT
צמיגי GT צמיגי GT

GT נוסדה בשנת 1951 ומדורגת במקום ה- 14 בין יצרניות הצמיגים הגדולות בעולם. מחזור מכירותיה השנתי עולה על מיליארד דולר. GT החלה לבצע מהלכים אסטרטגיים על מנת לחזק ולמתג את עצמה בשוק צמיגים  לרכב באירופה ובכך לקדם את צמיגיה בתחום ההרכבה המקורית על רכבים. החברה השקיעה משאבים כספיים עצומים להרחבת מחלקת המחקר והפיתוח הראשית שלה ובנוסף, הקימה מרכז טכני חדשני ברמה עולמית הממוקם ליד ברמינגהם שבאנגליה.


ראה מידע נוסף     
 צמיגי מקסיס - MAXXIS
צמיגי מקסיס - MAXXIS צמיגי מקסיס - MAXXIS
נהג שייקח את האחריות המרבית על חייו ועל חיי משפחתו יבין שיש משמעות אדירה לידע שכדאי מאוד שיהיה לו בנוגע לרכב שבו הוא נוהג. צמיגים טובים למשל, עוזרים לבטיחות הרכב במספר מישורים. הראשון מבניהם והמוכר ביותר הוא שמירה על צמיגים תקינים תציל מפיצוץ הצמיג בעת הנסיעה. רובד נוסף הוא החיסכון העצום בדלק שצמיג טוב נותן. צמיגי מקסיס הינם הצמיגים הידועים ביותר בשוק הצמיגים ולא סתם!
 

ראה מידע נוסף     
 צמיגי גודייר החל מ199 ש"ח לצמיג טייר דיל
צמיגי גודייר החל מ199 ש"ח לצמיג טייר דיל צמיגי גודייר החל מ199 ש"ח לצמיג טייר דיל
כל מי ששמע על צמיגי גודייר יודע שמדובר בצמיג יוקרתי במיוחד ומשויך לרכב החשמלי מתוצרת רנו פלוראנס שתושק בישראל כבר בשנה הבאה.
 

ראה מידע נוסף     
 צמיגי טריאנגל - TRIANGLE
צמיגי טריאנגל - TRIANGLE צמיגי טריאנגל - TRIANGLE

Triangle נוסדה בשנת 1976 ומדורגת במקום ה- 15 בין יצרניות הצמיגים הגדולות בעולם.
החברה מייצרת מגוון רחב של צמיגים, החל מצמיגי אופנועים, צמיגי רכבי נוסעים (כולל משאיות ומשא קל), צמיגי שטח, צמיגים חקלאיים, צמיגים תעשייתיים וצמיגים לעבודות עפר.
Triangle נמנית כאחת משלושת יצרניות הצמיגים הגדולות בסין וצמיגיה נמכרים בלמעלה מ- 130 מדינות.


 צמיגי קנדה - KENDA
מותגים ניתן למצוא כיום בכל תחום. פירוש המילה מותג הוא בעצם שם, איזה שם הכי נחשב, איזה שם צמיג הכי טוב או איזה מוצר הוא בעל האיכות הגבוהה ביותר. כיום התחרות בשוק החופשי על כל לקוח ולקוח הינה מלחמה של ממש ויש תחום שלם הנקרא מיתוג שבו אנשי הפרסום יושבים ומתכסים עצה כיצד נגרום למוצר שאנו מוכרים להיות הכי מוכר, להיות הכי ממותג.

ראה מידע נוסף     
 אוביישן - OVATION
אוביישן - OVATION אוביישן - OVATION

צמיגי אוביישן-OVATION יצרנית צמיגים אשר הפכה בשנים האחרונות לאחת מיצרניות הצמיגים המובילות באסיה תוך הצגת גידולים מרשימים במכירות. צמיגי החברה הינם באיכות גבוהה ביותר תודות לטכנולוגיה והמתקנים המתקדמים.


צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל