סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
אודותינו
אודותינו

טייר דיל- חברת צמיגים מצילי חיים

חברת טייר דיל הוקמה ע"י מקצוענים בתחום הצמיגים לאחר שנים רבות של עבודה ולמידה בתחום הצמיגים והרכב.

חברת טייר דיל שמה לעצמה מטרה לעזור ללקוח הישראלי להגביר מודעות לחשיבות צמיגי רכב תקינים ולתת לו כלים לאבחון צמיגי בזמן ולרכישה חכמה של הצמיג. זה אומר הדרכה לזיהוי צמיג תקין, זיהוי פגמים הדורשים החלפת צמיגים, טיפול נכון בצמיג להאריך את חייו ולחסוך בעלויות. כל זאת בהתאמה לתקציב האישי שלו.

כידוע, הצמיגים הם אחד הגורמים הקטלניים ביותר לתאונות דרכים. לכן כה גדולה חשיבותם לבטיחות הנסיעה. צמיגים של טייר דיל מצילים חיים!

לכן טיירדיל נמצאת בפריסה ארצית. ניתן למצוא ברשת פנצ`ריות בכל רחבי הארץ, והלקוח יכול לבחור פנצ`ריה הקרובה לביתו ולמקום עבודתו. בכל פנצ`ריה יוכל לפגוש צוות מקצועי, מיומן ומהימן שיטפל בו באמינות ובמסירות.

לרשות הנהגים חנות מקוונת למכירת צמיגים הכוללת גם שירותי התקנה. יש לציין שטייר דיל רוכשת את הצמיגים מהיבואנים הגדולים והטובים ביותר: הלקוח יכול לבחור מתוך מגוון של צמיגים לרכב במחירים הזולים ביותר וללא דמי תיווך! יש להתעדכן על המבצעים שטייר דיל מעניקה ללקוחותיה.

חברת טייר דיל הוקמה ע"י ברק כהן בעל מכון לכיוון פרונט+פנצ`ריה בחצור הגלילית. אשר כהן, אביו,הוא בעל מוסך הגליל בטבריה ולשניהם ניסיון של 35 שנה בתחום הרכב הצמיגים והפרונט כולל הסמכות:

הסמכה למכונאות רכב

הסמכה לתיקון צמיגים

הסמכה לכיוון פרונט

   

שירות הצמיגים ניתן לפרטיים ומוסדות, וביניהם משרד הביטחון, חברות ליסינג ועוד.

חברת טייר דיל רואה חשיבות לפרוש בפני ציבור הנהגים ובפני כל המתעניין את כל המידע הדרוש בתחום הצמיגים באופן בהיר, מקצועני ואמין תוך התחדשות מתמדת.

חברת טייר דיל מהווה בית חם ובטוח ומספקת שירות אדיב לכל לקוחותיה!

 

ניתן ליצור קשר בכל עניין:   info.tiredeal@gmail.com

 
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל