סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
מדריך לנהג
צמיגים לטרקטורון
רכיבה על טרקטורונים היא בדרך כלל סוג של תחביב אותו אימצו ישראלים רבים במהלך השנים. בעבר שימש הכלי לעבודות חקלאות בשדות, לשינוע קל ולניוד ממקום למקום. היום בכל שבת באזורים מתוירים ניתן לצפות בחבורת אנשים או במשפחות, הנוסעים על טרקטורון ביערות ובשדות. בכדי שנוכל ליהנות מחויית שטח בטוחה, מנהיגה איכותית ומאחיזת שטח אופטימלית, יש חשיבות רבה לבחירת הצמיגים שיותקנו בטרקטורון. מדובר ברכב פתוח ולכן, בשונה מכלי רכב סגורים, אין כאן הגנה של ממש על הרוכב, ולכן מרכיב בטיחות כמו צמיגים הוא סופר חשוב וקריטי כאן. לפני שבוחרים את הצמיגים לטרקטורון, חשוב לוודא שיש התאמה מושלמת בין סוג הצמיג לסוג הטרקטורון שכן יש סוגים רבים של צמיגים וסוגים רבים של טרקטורונים.

טרקטורון - כייף גדול אבל מחייב זהירות
למעשה מדובר בכלי שטח מעט מסוכן. השימוש בטרקטורוני ספורט לדוגמא, מאפשר לרוכב להאיץ במהירות אדירה ולבצע פעלולים מסוגים שונים. כשאנו בוחרים צמיגים לטרקטורון, אנו יוצאים מנקודת הנחה שאנו מתפשרים, זאת משום שיצרניות הצמיגים ברחבי העולם, מבצעות שקלול של מאפיינים הרלוונטיים לצמיג. כל מאפיין בא על מקומו של מאפיין אחר ולכן כאשר בוחרים בצמיגים לטרקטורון, פרט לסוג הצמיג יש לבחון את סוג הנהיגה בטרקטורון. יש צמיגים שמתאימים לנסיעה על בוץ. צמיגים אחרים מתמקדים באחיזת שטח מקסימלית ואחרים מתאימים לנסיעה בחולות. לכן, קחו בחשבון את סוג הנהיגה שלכם וחשבו האם אתם יותר בקטע של פעלולים והאצות מהירות, ירידות ועליות, או שלרוב אתם נוסעים בתוואי מישורי.

הנסיעה על הטרקטורון היא נסיעת שטח קבועה הכוללת לעתים היתקלות בבוץ, מים, אבנים, עליות וירידות חדות, ולכן יש למצוא את האיזון בין התכונות והמאפיינים השונים של הצמיגים אותם אתם בוחרים להתקין בטרקטורון שלכם. כל הצמיגים המיועדים לטרקטורונים מיוצרים בצורה ייחודית המאופיינת בריבועים גדולים היוצרים צורת חץ על הצמיגים עצמם. צורות אלה אשר מאפשרות לצמיגים לעמוד בטוואי שטח קשים ולהישמר לאורך זמן. כמובן שהקפדה על לחץ אוויר מותאם, יסייע גם הוא לשמור על הצמיגים של הטרקטורון שלכם, עמידים לאורך זמן. המבנה הייחודי של הצמיג מאפשר לנו ליסוע כמעט בכל תנאי שטח, אך גם יש חשיבות לתחזוקה השוטפת של הצמיג.
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל