סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
חישוקי מגנזיום
ג'נטים לרכב - איך לבחור ג'נטים - ג'נטים לבטיחות וליופי.

ג`נטים לרכב

או חישוקים לרכב זה לא רק גלגלים מעוצבים ליופי כאלה שמושכים את העין אלא ראשית כל ג`נטים זה בטיחותיות של המכונית ושל הנהג.
בשוק קיימים מאות דגמים של ג`נטים וכמה מהם יכולים לעלות מחיר של הרכב כולו, ובצדק – סגסוגות מתכת מוצקות ביותר מספקות בטיחותיות הגבוה במיוחד והיופי של החישוקים כאלו יכול פשוט לרתק.
לכן אי אפשר להיות חסר אחראיות בזמן בחירת ג`נטים לרכב וכמובן תמיד עדיף לבחור את הג`נטים של היצרנים עם שם עולמי.


חישוקים לרכב

בעשרות שנים האחרונות עם התפתחות תעשיית המכוניות משתמשים בהרכבה ביקר בחישוקים יצוקים מסגסוגות מתכת קלים בדרך כלל זה ג`נט מאלומיניום, ג`נטים מגנזיום ולעתים רחוקות ג`נט מ-טיטניום. פיתוח טכנולוגי בענף אביזרי רכב מאפשר ליצור ג`נטים יחסית קלים, איתנים בעיצובים שונים שיכולים להבליט את הרכב בצורה בלתי רגילה.
 
בבחירת הנכונה של החישוקים לרכב קודם כל צריך לדעת את המידות של הג`נט. את האינפורמציה מסוג זה אפשר לראות בהוראות היצרן של הרכב או במדריך מיוחד שנגיש ברשת אינטרנט ובמוסכים. בשלב הבא תצטרכו לבחור בין סוגי המתכת שמהם עשויים ג`נטים לרכב האם זה ג`נטים מסגסוגת מגנזיום, אלומיניום או אפילו פלדה. ג`נטים מפלדה הם בצדק פופולאריים מאוד בזכות המחיר יחסית נמוך שלהם ויכולת לבצעה תיקונים במקרה הנזק. לג`נטים עשויים מסגסוגת קלה יש יתרונות, כגון קלות משקל ואפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות יחד עם זאת הם כמעט לא ניתנים לתיקון במקרה הנזק.
 

גנטים מגנזיום 

בשוק הישראלי ג`נטים מגנזיום נהיו מבוקשים ביותר מכמה סיבות פשוטות: ראשית, זה המשקל הקל שלהם, הם פי אחד וחצי קלים יותר מאשר ג`נטים אלומיניום , פי שתיים קלים יותר מאשר ג`נטים טיטניום ופי ארבע קלים יותר מאשר ג`נטים פלדה. שנית, ג`נטים מגנזיום זולים יותר מרוב הג`נטים אחרים. שלישית, למרות המחיר הנמוך יחסית סגסוגת מגנזיום לא פחות חזקה מסגסגות אחרות ויש לה יכולת לעמוד בפני עומסים חוזרים ונשנים שעושה את סוג חומר גלם הזה מוביל בין החומרים אחרים. ורביעית ולא פחות חשוב, היתרון החשוב של מגנזיום מול המתכות אחרות זה הגמישות היתרה שלה. זאת אומרת שגם אחרי מכה כבדה על המכשול כלשהו החישוק יישאר עגול.
 
גנטים מגנזיום זה חלק בלתי נפרד מהמכונית עצמה ודורשים השקעת וטיפול הולם כדי לספק נהיגה בטוחה ומהנה.

ג`נטים לרכב 18  |   ג`נטים לרכב17    |  ג`נטים לרכב 16  | ג`נטים לרכב 15  | ג`נטים לרכב 14 |
ג`נטים מגנזיום לרכב
צמיגים photo 5EA05DE05D505E005D40_zpsa8047adf.jpg
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל