סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
חישוקי מגנזיום
ג'נטים מגנזיום

מה הם למעשה ג`נטים לרכב? ובכן, ג`נטים לרכב הם אותם חישוקים עליהם אנחנו מרכיבים את הצמיגים של הרכב. החישוקים האלה עשויים מסוג מסויים של מתכת, והם חשובים ביותר לצורך נסיעה בטוחה ונוחה.

לאורך השנים, הג`נטים לרכב עברו שינויים רבים ומעניינים. בראשית דרכם, הג`נטים היו עשויים בכלל מעץ. נכון, זה נשמע לנו מאוד מצחיק כיום, ובוודאי לא בטיחותי במהירויות הנסיעה אליהן אנחנו מגיעים כיום. אבל בעבר זה מה שהיה, וכך התחילה דרכם של הג`נטים לרכב. למזלנו, עולם הרכב, הצמיגים לרכב והטכנולוגיה בכלל – התפתחו מאוד מאז אותה תקופה, וכיום הג`נטים לרכב הינם חלק משיא הטכנולוגיה אשר מאפיינת את תעשיית הרכב העולמית.

בימינו, ג`נטים לרכב עשויים מתערובת מיוחד של מתכות, ביניהן מתכות קלות ומתכות חזקות, אשר מיועדות להעניק לרכב ולנוסעים בו את הבטיחות המספקת ואת הנוחות הנדרשת. אחד החומרים הטובים ביותר לג`נטים לרכב הוא המגנזיום.

לחיפוש ג`נטים לרכב לחץ כאן 

מגנזיום הוא למעשה סוג של מתכת, למרות שרובנו מכירים אותו מתחרויות ההתעמלות באולימפיאדה. לא רק שמגנזיום הוא סוג של מתכת, אלא הוא גם סוג קל במיוחד של מתכת. רק לשם ההשוואה, המגנזיום שוקל פחות ממחצית ממשקלו של האלומיניום. כולנו מכירים כסאות ושולחנות העשויים מאלומיניום, ויכולים להרגיש ביד עד כמה הם קלים. ובכן, דמיינו כי הם היו קלים פי שניים. מדובר בתגלית משמעותית ביותר בכל הקשור לעולם הרכב.

בשל משקלו הנמוך כל כך, משתמשים במגנזיום במגוון רחב של תעשיות ותחומים שונים. בין היתר, ניתן למצוא את המגנזיום בתעשיית המטוסים, הטילים, וכמובן – הג`נטים לרכב. בשנים האחרונות, בשל היתרונות הרבים שג`נטים ממגנזיום לרכב מספקים עבור בטיחות, נוחות וחסכונות הנסיעה, ג`נטים אלה נהיו פופולריים עד מאוד.

למעשה, הסוג הפופולרי ביותר של ג`נטים לרכב הוא ג`נטים ממגנזיום. חלק ניכר בהצלחה שלהם יש להעניק לתרבות הנהיגה ההולכת ומתפתחת. תרבות זו מבקשת נסיעה בטוחה ונוחה, אך לא פחות חשוב מכך, חסכונית ומהירה. מכיוון שהג`נטים ממגנזיום מספקים את כל המאפיינים האלה, ועוד רבים אחרים, הם מצליחים כל כך בקרב צרכנים רבים כל כך.ג`נטים מגנזיום

 

ג`נטים מגנזיום 

מעבר ליתרונות הללו של ג`נטים ממגנזיום לרכב, יש להם עוד יתרון אחד מובהק על שאר החומרים מהם ניתן לייצר ג`נטים. ג`נטים ממגנזיום מעניקים מראה חיצוני מדהים לרכב. זהו מראה חדשני, מודרני ובוהק, אשר לצידו כמובן משתפרים הביצועים של הרכב והבטיחות שלו.

אל תטעו. ג`נטים אינם רק פריט או אביזר ליופי. נכון כי ג`נטים ממגנזיום דווקא מעניקים מראה מיוחד, ספורטיבי ומרשים לכל כלי רכב בו הם מותקנים, אבל למעשה יש להם חשיבות רבה יותר מאשר סתם פריט נוי.

כפי שניתן לתאר מעצם העובדה שהצמיגים מורכבים על הג`נטים, יש לג`נטים תפקיד קריטי בכל הקשור לאחיזת הכביש של הרכב. צמיגים , ועימם הג`נטים, הם האביזר היחיד אשר מחבר בין הרכב לכביש. הם אחראיים על כל פן בנסיעה שלנו – על הבטיחות, על הנוחות, על החיסכון בדלק, ועל השמירה על מכלולי הרכב השונים.

לג`נטים יש השפעה מכרעת על יציבות הרכב ועל ביצועי הרכב, ולכן חשוב מאוד לבחור בג`נטים איכותיים לרכב. מסתבר כי ג`נטים ממגנזיום מספקים יתרונות רבים בדיוק בתחומים אלה. ג`נטים ממגנזיום מעניקים תחושה של יציבות מוגברת במהלך הנסיעה, ולדבר יש יתרונות מבחינת הבטיחות והן מבחינת הנוחות של הנסיעה.

ההבדל המשמעותי שיוצרים ג`נטים מגנזיום יבוא לידי ביטוי בפניות חדות, בבלימות מהירות ואפילו בנסיעה ישרה במהירות גבוהה. זוהי הרגשה אחרת לגמרי מנסיעה עם ג`נטים אחרים. כלומר, ג`נטים ממגנזיום הם קלים יותר, עוצמתיים יותר, מספקים ביצועים טובים יותר, נראים טוב יותר, ולא פחות חשוב – מעניקים תמורה מעולה ומשתלמת עבור המחיר שלהם. הם כל כך קלים עד שמשקלם הוא כרבע מהמשקל של ג`נטים מפלדה, אשר מהווים לצערנו את הסטנדרט בעולם הרכב כיום.

יחד עם זאת, יש חיסרון אחד משמעותי לג`נטים ממגנזיום אשר חשוב להכיר. ג`נטים ממגנזיום הם פגיעים יותר מג`נטים רגילים, והתיקון שלהם מסובך יותר. אך אין צורך להיבהל. כל מה שצריך זה לשמור עליהם היטב. למשל, לא להתנגש במדרכות, או לא לנסוע בכבישי עפר בהם אבנים יכולות לפגוע בג`נטים.

 

חישוקי מגנזיום 

בסופו של דבר, ג`נטים ממגנזיום הם קנייה משתלמת ביותר. הטכנולוגיה המודרנית הצליחה להפחית את מחירם באופן ניכר ביחס לעבר, וכיום הם למעשה זולים באופן משמעותי. ג`נטים ממגנזיום הם ג`נטים איכותיים, יפים, אשר משפרים את ביצועי הרכב במידה ניכרת, ולצד כל זאת הם חזקים ובטיחותיים יותר מסוגים אחרים של ג`נטים.

כאשר אתם ניגשים לרכוש ג`נטים חדשים לרכב, הקפידו על המידות המתאימות אשר הוגדרו על ידי יצרן הרכב שלכם. כמו כן, בחרו בסגנון עיצובי אשר מתאים לכם. יתרון נוסף של ג`נטים ממגנזיום הוא שניתן לעצב אותם במגוון רחב של סגנונות ותבניות, ולכן אתם יכולים לבחור מתוך מגוון עצום של מוצרים מעוצבים להפליא. המשותף לכולם הוא נוחות ובטיחות בנסיעה, ולכך אין מחיר. זכרו יש מבצעי ג`נטים וסט צמיגים לרכב מוזל בקניית הג`נטים

 
חישוקי מגנזיום חישוקי מגנזיום
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל