סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
צמיגים לרכב
איך עושים השוואת מחירים של צמיגים לרכב במבצע עם מחירים זולים?
מציג 1 עד 15 מתוך 61 מוצרים.
1 2 3 4 5 »

  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כיצד בוחרים צמיגים חדשים לרכב? נהגים רבים מזלזלים בנושא או מעניקים את הבחירה בידי המוסך או הפנצ`רייה שלהם. התוצאה עשויה להיות סכנה לנוסעי הרכב, סכנה להולכי רגל, והוצאות גדולות יותר על תחזוקת הרכב ותשלומי הדלק.

העיקרון החשוב ביותר הוא שלצמיגים יש חשיבות עליונה בכל הקשור לבטיחות הרכב שלכם. אם תסתכלו על הצמיגים כפי שאתם מסתכלים על הברקסים או המנוע, תבינו עד כמה חשוב להקפיד על רכישת צמיגים לרכב איכותיים ועל תחזוקתם השוטפת.

לחיפוש צמיגים לרכב לחץ כאן 
 

הנה מספר נקודות עליהן יש להקפיד בעת רכישת צמיגים לרכב

1. מבחר מותגי צמיגים לרכב בשוק הוא עצום. נצלו זאת לטובתכם, ואל תתקבעו רק על הצמיגים ה"מקוריים" של הרכב. למעשה, אין כל התחייבות של יצרן הרכב שלכם כי הצמיגים שהותקנו ברכב בעת ייצורו הם המתאימים ביותר לרכב או לכם. לרוב, בחירת היצרן בסוג זה או אחר של צמיגים, משקפת יותר הסכמים כלכליים ואסטרטגיים שיש לו עם יצרניות צמיגים, מאשר את הבחירה הטובה ביותר לרכב ולסגנון הנהיגה הצפוי ברכב. לכן, כאשר אתם רוכשים צמיגים חדשים, הקפידו על כך כי בחירתכם תהיה חופשית ונטולה מכל דעות קדומות. בחרו את הצמיגים האיכותיים ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם, צמיגים אשר יתאימו באופן מדוייק לסגנון הנהיגה שלכם ולסוג הרכב.

2. לעולם אל תרכשו צמיג אשר תאריך הייצור שלו גבוה משש שנים . תאריך הייצור מוטבע בספרות על גבי הצמיג, כאשר שתי הספרות האחרונות מציינות את שנת הייצור. הסיבה לכך שאין לרכוש צמיגים אשר יוצרו לפני יותר משש שנים, היא שאיננו יכולים לדעת מה הם תנאי האחסון בהם שהו הצמיגים. אפילו שהצמיגים לא היו בשימוש, ייתכן כי הם אוחסנו בשמש או בלחות גבוהה, או בתנאים אחרים אשר גרמו להם לאבד מאיכותם. ניתן להקל ראש בנושא כאשר מדובר בצמיגים איכותיים מאוד של חברות מוכרות. צמיגים אלה מגיעים באריזות מיוחדות אשר שומרות עליהם מפני פגעים ונזקים שונים, ולכן ניתן לאחסנם בתנאים רבים ומגוונים.

3. לאחר החלפת צמיגים חשוב לבצע איזון גלגלים. בטיחות הנסיעה שלכם ברכב תלויה במרכיבים שונים, כאשר אחד המרכיבים הבולטים הוא יציבות הרכב. איזון כללי של הצמיגים יבטיח לכם נסיעה בטוחה ויציבה. אגב, יש לבצע איזון גלגלים גם לאחר פגיעה משמעותית בגלגל, או כאשר מרגישים רעידות בהגה. צמיגים הם מאוזנים כאשר רכיבי ההגה, הבלמים והמערכות השונות שבאות עימם במגע, מתואמים יחדיו. כמו כן, הצמיגים חייבים להיות מורכבים באופן תקין על גבי החישוק.

4. בעת הרכישה, הקפידו על כך שאתם מקבלים תעודת אחריות של היבואן. תעודה זו מבטיחה לכם שבמקרה של פגם בייצור או פגם אחר של היצרן, אתם תהיו מכוסים ומוגנים מפני הוצאות נוספות. אם היצרן אינו מספק תעודת אחריות, אל תרכשו ממנו צמיגים, אפילו אם המחיר מפתה. זוהי יכולה להיות מלכודת וסכנת חיים.

5. העדיפו צמיגים איכותיים של חברות ויצרניות גדולות ומוכרות. למרות שההוצאה הראשונית תהיה גבוהה יותר, בסופו של דבר, לאורך חיי הצמיג, אתם תגלו כי מדובר בהשקעה משתלמת בשל החיסכון בדלק, השמירה על מכלולי הרכב השונים, וחיים ארוכים יותר של הצמיגים.

חשוב לדעת מבנה הצמיגים

לאחר שקיבלתם מידע בסיסי בנוגע לרכישת צמיגים חדשים, חשוב כי תקראו קצת על האופן בו הצמיגים המודרניים בנויים. הדבר חשוב, משום שידע על מבנה הצמיגים יעזור לכם לענות על שאלות בסיסיות וחשובות בנוגע להתקנתם ותחזוקתם, כמו גם לחשיבות שיש ברכישת צמיגים איכותיים לרכב כגון צמיגי קונטיננטל , צמיגי גודייר , צמיגי מישלין .

ראשית, חשוב להדגיש כי צמיגים בנויים משלושה חלקים עיקריים: שפה, סוליה ודופן. הצמיגים המודרניים הם, ברוב הגדול של המקרים, צמיגים רדיאליים ונטולי אבוב פנימי. הם נחשבים לסוג הפופולרי ביותר, והם בנויים בצורה של חגורות רוחביות.

הצמיגים המודרניים מורכבים מתערובות סודיות של חומרים רבים. לכל חומר יש תכונות ייחודיות, כמו גם חסרונות ייחודיים. מה שעושה צמיג טוב הוא מבנה מאוזן מבחינת היתרונות והחסרונות של החומרים המרכיבים אותו. לדוגמא, הניילון, מרכיב פופולרי בצמיגים רבים, הוא חומר עמיד וחזק. אולם, החיסרון הגדול שלו הוא היותו רך, כך שבעת מגע עם הקרקע הצמיג מקבל צורה שטוחה במקום מעוגלת. בעוד ש"חיסרון" זה דווקא מהווה יתרון במרוצי שטח, הוא אינו מתאים לשוק הפרטי, ולכן הניילון אינו מהווה מרכיב עיקרי בצמיגים לשוק זה.

מרכיב עיקרי נוסף בצמיגים הוא הפלדה. הפלדה, חומר קשה, עמיד ואטום, תורמת רבות להתמודדות עם פגעי הדרך השונים, כגון בורות, מסמרים ואבנים. רובדי פלדה מעניקים התנגדות מעולה לתנאי הדרך, ולכן הם מורכבים מתחת לסוליית הצמיג. יחד עם זאת, הפלדה אינה גמישה, וזה החיסרון הבולט שלה. מסיבה זו, לא ניתן להרכיבה על דפנות הצמיג.

צמיגים לרכב עשויים מחומרים רבים ומתרכובות שונות, רובם כמובן סודיים. אך המשותף לכל סוגי הצמיגים, החומרים והתרכובות, הוא שהם מאבדים את תכונותיהם החיוביות לאורך זמן, ובאופן מואץ יותר כתוצאה מתחזוקה שאינה נכונה או מתאימה. תהליך זה מוביל לפגיעה בנוחות ובבטיחות הנסיעה, ולכן חשוב לשמור על תחזוקה שוטפת של צמיגי הרכב, ולהחליפם במידת הצורך.

 
צמיגים לרכב במבצע

בעמוד זה תוכלו למצוא צמיגים לרכב במבצע. מדובר במחירים הטובים ביותר בארץ עבור צמיגים של היצרניות המובילות בעולם. הקפידו לעקוב באופן קבוע אחר מבצעי הצמיגים השונים שלנו, על מנת שתוכלו להנות מהצמיגים המובילים במחירים חסרי תקדים.

צמיגים משפיעים על כל פרמטר בנסיעה שלנו. ראשית, יש להם חשיבות רבה בכל נושא בטיחות הנסיעה. הצמיגים הם הגורם היחיד אשר מקשר בין הרכב לכביש, ולכן הם אחראיים בעיקר על אחיזת הכביש של הרכב, על יכולת הבלימה, על יכולת ההאצה, ועל יציבות הרכב.

שנית, לצמיגי הרכב יש חשיבות רבה מאוד בכל הקשור לנוחות הנסיעה. כאשר אתם רוכשים רכב באלפי שקלים, ולעתים במאות אלפי שקלים, אתם מעוניינים בנסיעה נוחה, נעימה ושקטה. ובכן, גם הרכב היקר ביותר בעולם לא יוכל לספק את מבוקשכם ללא צמיגים איכותיים ומתאימים. הצמיגים כיום הינם מוצר טכנולוגי מתקדם ביותר, והם מסוגלים להציע מגוון רחב של אפשרויות לנוחות נסיעה – נסיעה שקטה יותר, נסיעה עם פחות מהלומות ורעידות, וכדומה.

שלישית, צמיגי הרכב שלכם חשובים ביותר בכל נושא צריכת הדלק. כולנו מכירים את מחירי הדלק ההולכים ומאמירים, ודווקא בתחום כמו הצמיגים ניתן להשיג חסכון כספי משמעותי בהוצאות הנסיעה. אם תרכשו צמיגים איכותיים, ותקפידו על תקינותם ועל לחץ האוויר שלהם, הדבר יקל על נסיעת הרכב שלכם ויחסוך לכם כסף רב על הוצאות דלק.

כעת ברור עד כמה חשובים הצמיגים עבור הרכב שלכם. הבעיה היא שצמיגים איכותיים אשר מסוגלים לענות על צרכים רבים של נהגים רבים, הינם מוצר יקר. בדיוק לשם כך אנחנו פה. אנחנו מציעים לכם באתר שלנו את הצמיגים הטובים ביותר במחירי מבצע חסרי תקדים.

אצלנו תוכלו למצוא צמיגים לרכב במבצע במחירים חסרי תחרות בארץ. הדבר יאפשר לכם לשדרג את בטיחות הנסיעה שלכם, את נוחות הנסיעה שלכם, ולחסוך בהוצאות הנסיעה, פשוט על ידי רכישה של צמיגים איכותיים יותר באופן שיתאים לכל כיס.

אל תתפשרו על צמיגים שאינם איכותיים. הדבר הינו מסוכן ביותר, ומעבר לכך, זה סתם בזבוז של כסף בטווח הארוך.
 

איך לרכוש צמיגים לרכב יד 2
דרך מצוינת לרכוש צמיגים לרכב חדשים במחיר נוח, היא לבדוק מספר מקומות הקרובים לאזור המגורים שלכם. בחרו במקומות אמינים עם המלצות מלקוחות מרוצים. לאחר מכן בצעו סקר שוק והשוו בין מספר קטגוריות חשובות לקניית צמיגים חדשים הכוללות: מחיר, מותג, סוג הצמיג, מספר שנות אחריות ומאפיינים. לאחר שביצעתם השוואה בין מספר צמיגים, בחרו את צמיג שעונה על רוב הדרישות ונמכר במחיר הגיוני אשר עומד בתקציב שלכם. זכרו, אין להתפשר באיכות הצמיג רק בגלל שהוא זול באופן משמעותי מצמיג אחר. עדיף להוסיף כמה שקלים וליהנות מצמיג שיספק לנו נסיעה בטוחה ומאוזנת לאורך זמן, מאשר לרכוש צמיגים שאינם איכותיים, לסכן את עצמנו בנסיעה ולהגיע למצב ששוב נצטרך להחליף את הצמיגים לרכב תוך זמן קצר. סקר שוב ובדיקה מעמיקה מאפשרת לנו קנייה איכותית במחיר משתלם.
 
 

צמיגים לרכב השוואת מחירים - איך בוחרים צמיג בצורה נכונה?

 

זיהיתם בלאי כלשהו בצמיג שלכם, והנה שוב הגיעה השעה להחליף את הצמיגים ברכב. לצמיגים ברכב יש חשיבות גבוהה המשפיעה על הבטיחות שלנו ועל צריכת הדלק. איך נדע איזה צמיגים כדאי לבחור? צמיגים יקרים, ממותגים אשר יהיו עמידים לאורך זמן או צמיגים במחיר קצת יותר אטרקטיבי שעדיין נחשבים לאיכותיים וטובים? המחירים משתנים בין היצרנים והספקים השונים של הצמיגים ברחבי הארץ. חשוב שתדעו שכל יצרן מחויב לפרסם את מחירון הצמיגים במטרה לאפשר לכם להשוות בין המחירים ולבחור את הצמיג האופטימאלי עבורכם . המחירים שתיחשפו בפניהם הם המחירים המומל

מחירון צמיגים לרכב

צים לצרכן. מומלץ לבחור ביצרן צמיגים מוכר ובמשווק צמיגים בעל שם המסמל על איכות ומקצועיות. ההמלצה שלנו היא לפני שאתם רוכשים צמיג חפשו תקן הנקרא ״יורולייבל״. מדובר בתקן אירופאי אשר מאשר מוצרים הקשורים לתחום התחבורה כבר מספר שנים. התקן עוסק בשלושה פרמטרים עיקריים המעידים על צמיג עמיד, איכותי, בעל בלימה אופטימאלית בתנאים קשים ואחיזה מצוינת של הרכב על הכביש. כמו כן, לפני שאתם רוכשים צמיגים חדשים חשוב לוודא שאתם מקבלים עם הרכישה אחריות מלאה ושלא מנסים לרמות אתכם. צמיגים הנמכרים ללא אחריות מעדים על חוסר מקצועיות מוחלטת. במחירון הצמיגים תוכלו להשוות מחירים בין יצרניות הצמיגים הגדולות בעולם ביניהן דנלופ, מישליין ועוד. בדרך כלל המקומות המציגים מחירון צמיגים מלא ועדכני, יאפשרו לכם בתור לקוחות פוטנציאליים לדרג את הצמיגים הנמצאים ברשימה לפי קריטריונים נוספים, פרט למחיר. בחרו צמיגים המתאימים לסגנון הנהיגה שלכם, לסוג הרכב שברשותכם והתאימו את הצמיגים לתקציב שלכם.

השלבים בבחירת הצמיגים לרכב

        בדקו שהמקור ממנו אתם רוכשים את הצמיגים אמין ואיכותי.

        בחרו את מידת הצמיג המתאימה ואת סוג הצמיג בהתאם למידע הנמצא ברישיון הרכב.

        בדקו את התכונות והמאפיינים של הצמיגים הרלוונטיים אליכם ובצעו סינון ראשוני.

        השוו מחירים בין הצמיגים האופציונאליים, בחרו צמיג ורכשו אותו

        התקינו את הצמיג במקום מקצועי, מיומן ובטוח

מדוע לא כדאי להתפשר על הצגת המחירים באופן גלוי?

המחירון של הצמיגים המופיע באתרי האינטרנט השונים ואצל המשווקים המורשים מאפשר לנו כצרכנים חכמים להשוות את המחירים של הצמיגים השונים לפי סוג הצמיג, שנת הייצור שלו ומאפייניו השונים. בצורה כזאת אנו יכולים להתאים את הצמיג לצרכים שלנו, לתקציב העומד ברשותנו וליהנות משירות איכותי ומקצועי.

 

צמיגים לרכב יד 2

 
באתרי האינטרנט אשר מוכרים מוצרים יד 2, תוכלו למצוא צמיגים איכותיים, רמקולים לרכב, ריפודים, תאורה, פנסים, ערכות גרירה ועוד במחירים סופר משתלמים. רכישה של מוצרים ביד 2 הפכה בשנים האחרונות לפופולרית ומשתלמת במיוחד.
 
אנשים רבים קונים רהיטים, מכוניות, מוצרי חשמל ואביזרים מגוונים נוספים, ותוך זמן מה מחליטים למכור אותם בשל היותם עוברים דירה, עוברים מדינה או מחליטים לרכוש את אותו מוצר רק חדש. זו ההזדמנות שלכם ליהנות ממוצרים אלה, הנמצאים במצב מצוין במחיר משתלם וחד פעמי. קנייה של צמיגים לרכב דרך יד 2, היא עסקה משתלמת וחד פעמית.
כמובן, שלפני שאתם רוכשים צמיגים יד2 או בכלל צמיגים באופן כללי, יש חשיבות גבוהה למקור דרכו אתם רוכשים את הצמיג. ברכישת צמיגים עדיף להימנע מחיפוש ׳מציאות׳ בשל היותם של הצמיגים מספקים נסיעה בטוחה ואיכותית לאורך זמן. לכן, אם בחרתם לרכוש צמיגים יד2 וודאו:

1. שהצמיג אותו אתם רוכשים אינו פגום או סדוק.
2. שהצמיג אותו אתם רוכשים עדיין מגיע עם שנות אחריות, ושיש בידי המוכר את תעודת האחריות עבור הצמיגים אותם הוא מוכר לכם.
3. שיש התאמה מושלמת בין הצמיג לבין הוראות היצרן של הרכב בו אתם נוהגים.
4. שהצמיג מחזיק בכל תקני הבטיחות החשובים.

רכישת צמיגים לרכב חדשים, איננה מחייבת השקעה של סכומי כסף גדולים, ואין זו חובה לרכוש את הצמיגים המקוריים של הרכב בו אתם נוהגים, זאת משום שיצרניות הרכבים בוחרות להתקין צמיגים מסוימים ברכבים החדשים, משיקולים כלכליים, ולאו דווקא כי צמיג מסוים באמת מתאים באופן מושלם לרכב. שוק הצמיגים מציע מבחר עצום ולכן, אין צורך להתקבע על צמיג ספציפי אחד, שכן צמצום האפשרויות לרוב עלול לייקר את עלות הצמיגים אותם תרכשו. כל מה שצריך לבדוק זה שהצמיגים מתאימים להוראות היצרן, לוודא שההתקנה של הצמיגים מתבצעת על פי כללי הבטיחות ומשלבת גם איזון גלגלים. לחץ האוויר גם הוא חייב להיות מותאם להוראות. קניית צמיגים לרכב יד שנייה היא אופציה שכדאי לקחת בחשבון. תוכלו למצוא באתרי האינטרנט השונים צמיגים במצב מעולה וליהנות ממחירים משתלמים במיוחד.
 
 

 צמיגים לרכב דנלופ


כבר 130 שנה שדנלופ מוכרים בשוק את הצמיגים הטובים ביותר. מדובר במותג אמריקאי סופר איכותי אשר בעבר ייצר בגדים, אביזרי אופנה ומוצרי תעופה משלימים. לפני מספר שנים נקנתה החברה, והיום היא בבעלות אירופאית. חברת דנלופ היא אחת החברות הגדולות והמוצלחות ביותר בעולם, הידועה בייצור של צמיגים איכותיים. כבר שנים שדנלופ בוחרים לייצר צמיגים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, משקיעים סכומי עתק במחקרים ובמבחני בטיחות כל שנה, בוחרים את החומרים האיכותיים ביותר לייצור צמיגים, כדי שאתם תוכלו ליהנות מנסיעה בטוחה, אחיזת כביש אופטימלית ובחיסכון משמעותי בצריכת הדלק החודשית של הרכב. כשאתם בוחרים דנלופ אתם בוחרים בצמיגים חזקים, עמידים אשר עברו את כל מבחני הבטיחות המחמירים ביותר, ומחזיקים בכל התקנים החשובים.

צמיגים לרכב דנלופ - כל היתרונות בצמיג אחד
צמיגי המיוצרים על ידי חברת דנלופ ידועים בזמן התגובה הקצר שלהם. כמו כן, צמיגי דנלופ בעלי יכולת חיכוך מקסימאלית, ולכן במצב של בלימת פתע או סיבוב חד הצמיגים יספקו לכם אחיזת כביש אידיאלית ונסיעה בטוחה. נסיעה עם צמיגי דנלופ, מאפשרת לכם להיות שקטים ולכן בבמידה ונקלעתם למצב חירום או עליכם לבצע בלימת פתע המפעילה לחץ גדול על הצמיגים, אתם בטוחים.

• דנלופ זה שם ומותג בתחום הצמיגים בכל העולם.
• רכישה של צמיגי דנלופ תעניק לכם 4 שנות אחרויות מלאות.
• דנלופ מומחית בייצור צמיגים כבר שנים ולכן יודעת לבצע שקלול נכון של מאפייני הצמיגים.
• צמיגי דנלופ ידועים בזמן תגובה קצר במיוחד.
• הצמיגים של דנלופ מוכיחים את עצמם כל פעם מחדש, ונחשבים ליעילים בכל מזג אוויר.
• חברת דנלופ מייצרת צמיגים לכל סוגי הרכבים החל מרכבי ספורט, רכבי שטח ורכבי יוקרה.
• צמיגי דנלופ מיוצרים כבר מעל ל-120 שנה ומשווקים בכל העולם.
• דנלופ מתפתחים ומשתכללים כל הזמן ולא עומדים במקום אפילו לרגע אחד.

זכרו, צמיגים הם אביזר הרכב הקריטי ביותר לנסיעה בטוחה ברכב שבו אתם נוהגים מכיון שהצמיגים הם היחידים שמבודדים את הרכב מהכביש עצמו. הצמיגים הם אלה האחראים על האחיזה של הרכב על הכביש, על תחושת האיזון ועל איכות הנסיעה ברכב. כל מומחה או בעל מקצוע לרכב, ידע לספר לכם שצמיגים המיוצרים על ידי חברת דנלופ הם צמיגים סופר איכותיים.
 
 
איך לקנות צמיגים לרכב בזול ועדיין לשמור על נסיעה בטוחה

צמיגים הם בין הדברים החשובים ביותר כאשר מדובר בנסיעה בטוחה, איכותית ואחראית. הצמיגים אחראים על מרחק הבלימה שלנו במקרה של עצירה פתאומית, הם אלה הקובעים את האיזון של הרכב על הכביש, יש להם חלק ניכר בחישוב צריכת הדלק שלנו ובעיקר צמיגים איכותיים, מספקים לנו נהיגה נעימה, איכותית ובטוחה.
 
לכן, כאשר אנו מתקינים צמיגים חדשים לרכב שלנו, או לחלופין מתחזקים אותם בשוטף, יש להיות סופר אחראים ולעבוד לפי הכללים ועל פי המידע המצוין ברישיון הרכב שלנו. התקנת צמיגים שתתבצע שלא על פי נהלי הבטיחות, תסכן את הנוסעים ברכב ועלולה לעלות לנו בחיינו או בחייהם של הסובבים אותנו. צמיגים איכותיים המתוחזקים בשוטף יאפשרו לנו ליהנות מנסיעה בטוחה, בראש שקט.
 
יחד עם זאת, אין זה אומר שרכישת צמיגים איכותיים חדשים, חייבת להיות הוצאה יקרה. יש אפשרות לרכוש צמיגים דרך האינטרנט או דרך מוסך מקצועי ומומלץ, בסכום הגיוני ואטרקטיבי. קניית צמיגים לרכב בזול, היא לאו דווקא רכישה שגויה, פשוט יש לרכוש את הצמיגים לפי מספר כללים, עליהם נדבר בהמשך, וכך לחסוך בכסף ובהוצאות השוטפות. לא רק שניתן ליהנות מצמיגים הנמכרים בזול, אותם צמיגים יכולים גם להיות מיוצרים ע״י חברה בעל שם עולמי, אשר מקפידה לייצר את הצמיגים שלה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. בחרו בצמיגים העשויים מחומרים איכותיים, ווודאו ששנת הייצור של הצמיגים אותם בחרתם לרכוש לא עולה על שנה.

 צמיגים לרכב בזול


1. משווים מחירים בין כמה סוגים של צמיגים.
2. בחרו צמיגים המתאימים להוראות היצרן הנמצאות ברישיון הרכב שלכם. רכישת צמיגים מקוריים, היא לאו דווקא רכישה חכמה, שכן החברות מהן אנו קונים את הרכבים שלנו, בוחרות להתאים את הצמיגים לרכב משיקולים כלכליים, ולאו דווקא משיקולי בטיחות בלבד. קנייה אובייקטיבית תאפשר לכם ליהנות מקניית צמיגים בזול.
3. בדקו שאתם רוכשים את הצמיגים שלכם ממקור אמין, מקצועי ומנוסה.
4. וודאו שאתם מקבלים עם הצמיגים תעודת אחריות מלאה.
5. וודאו שאתם נהנים משירות מלא הכולל פירוק, הרכבה ואיזון גלגלים.
 
 
 

 

צמיגים לרכב במבצע קונים באינטרנט

למה לשלם סכומים לא הגיוניים על צמיגים חדשים, אם אפשר בקלות רבה להשיג צמיגים איכותיים של חברות בעלות שם עולמי במחירי מבצע וליהנות משירות איכותי ומקצועי. באתרי האינטרנט המשווקים מוצרים ואביזרים נלווים לרכב וגם אצל המשווקים המורשים הפזורים ברחבי הארץ, ניתן לרכוש צמיגים חדשים עם אחריות מלאה בקטגוריית צמיגים לרכב במבצע. זה נכון שצמיגיםצמיגים לרכב במבצע

באתרים המוכרים צמיגים לרכב במבצע, ניתן בקלות להשוות את מחירי הצמיגים החדשים לרכב. את הצמיגים באתרי האינטרנט תוכלו לרכוש במבצעים משתלמים במיוחד ולקבל אחוזי הנחה גבוהים ממחירון הצמיגים המקורי בשוק. כמו כן, החיפוש מאפשר למצוא את הצמיגים המתאימים ביותר לרכב בו אתם נוסעים מבלי לדעת מה הדגם של הצמיג, ואפילו לאתר את המקום הקרוב ביותר לביתכם בכדי להחליף את הצמיגים החדשים. אתרים רבים מציעים לשלם על הצמיג רק בתום ההרכבה מה שמוסיף אמינות ומקצועיות לאתר. למה לכם להיגרר ברחובות ולהתחיל להשוות מחירים ולחפש צמיגים כשיש לכם הכול זמין, מוכן ופשוט. ברכישה של צמיגים לרכב במבצע תיהנו מהמחירים המשתלמים והאטרקטיביים ביותר, תזכו לשירות מקצועי, מהיר ואיכותי, תיהנו מהתקנה בפריסה ארצית ברשתות השונות ותזכו לקבל הכול בחבילה אחת הכוללת פירוק, התקנה ואיזון של הצמיגים החדשים ברכב שבו אתם נוסעים. בנוסף תקבלו בעת הרכישה אחריות מלאה על הצמיגים שרכשתם.  הם האביזר הקריטי ביותר ברכב שלנו בכל הנוגע לבטיחות ולנסיעה יציבה ברכב, אך אין זו סיבה לנצל עובדה זו ולהקפיץ את המחירים לשמיים. שלא תטעו חשוב להשקיע בצמיגים לרכב ולבחור צמיגים איכותיים שיעניקו לכם בטיחות מושלמת, אבל אל תתפתו לשלם אלפי שקלים על כל צמיג כשתוכלו להשיג את אותו הצמיג או צמיג דומה לזה שאתה מחפשים בשליש מחיר. כל כך קל ופשוט לרכוש היום צמיגים חדשים איכותיים באינטרנט. כל מה שצריך לעשות הוא:

         לבחור אתר אמין, מקצועי, עם המלצות מוכחות שמספק אחריות מלאה על הצמיגים בתום הקנייה.

לבחור את הצמיג שאתם מעוניינים בו על פי המאפיינים הבאים: מחיר, מותג, מידה של הצמיגים או קוד מהירות הנמצא ברישיון הרכב שלכם.

היתרונות ברכישת צמיגים באינטרנט בקטגורית: צמיגים לרכב במבצע באתר טייר דיל צמיגים

 
 
 
 

צמיגים לג`יפים
 
 
יש אנשים עבורם הרכב הוא בסך הכול כלי תחבורה המשמש בכדי להגיע ממקום למקום, בעזרתו הם נוסעים ברכבי הערים ממקום למקום. לעומתם ישנם אנשים שלצורך העבודה, בהתאם לנסיבות, יוצאים לנהיגת שטח בג`יפים.
וכמובן הקבוצה השלישית האהובה עליי היא אלו היוצאים לנהיגת שטח בשביל הכיף שבדבר. לא כל רכב מתאים לנהיגת שטח ולא כל צמיג מתאים לנהיגת שטח, יש צורך בצמיגים לג`יפים המיועדים עבור נהיגת שטח. אז מה בעצם צריך לדעת על צמיגים לג`יפים?
 
אנשים בדרך כלל קונים ג`יפים על מנת לנסוע בשטח. נסיעה בשטח היא מהנה ומאתגרת אך גם דורשת צמיגים לג`יפים המתאימים לנסיעה בשטח.
 
לצמיגים המתאימים לנסיעה בשטח יש מאפיינים מיוחדים משלהם אך בגדול הם מתחלקים לשני סוגים: צמיגי שטח המיועדים לנסיעה בשטח או צמיגים המתאימים לכל מקום (ALL TERRAIN). צמיגים המתאימים לכל מקום הם צמיגים בעלי תכונות של צמיגי שטח אך הם אינם אידיאליים עבור השטח מכיוון שהם לוקחים בחשבון שהג`יפ גם נוסע בדרכים סלולות.
באותו המשקל ניתן להגיד שצמיגים לג`יפים המתאימים לכל שטח אינם האידיאליים עבור נסיעה בכביש מכיוון שהם מתוכננים להתאים גם עבור נסיעת שטח. אין זה אומר שהם לא טובים, דווקא במרבית המקרים הם המומלצים.
כאשר חושבים על רכישת צמיגים לג`יפים צריך לקחת בחשבון את אופי השימוש, תתפלאו לשמוע אבל ישנם הרבה המחזיקים ג`יפים שמעולם לא חוו את השטח. אין זה מובן מאליו שצמיגים לג`יפים הם עבור שטח. אם אתם מתכננים לנסוע בשטח אז עליכם לקחת בחשבון שנסיעה בשטח היא שונה מנסיעה על כביש והיא מציבה דרישות גבוהות יותר מהצמיגים.
 
ראשית כל גודל החישוק, כבר בגודל החישוק של רכבי שטח ניתן לראות שישנו הבדל – רכבי שטח דורשים גודל חישוק בעל קוטר גדול יותר מאשר צמיגים לכביש. זוהי דרישה הכרחית על מנת להתמודד עם המהמורות הרבות והמכשולים שיכולים להיות בשטח. השטח בניגוד לכביש אינו מקום חלק שהוכן במיוחד לנסיעה עם רכב – הוא בדיוק ההיפך, יש בו בורות, אבנים והוא אינו חלק וישר. נסיעה עליו היא נסיעה של קפיצות והיתקלויות במכשולים שונים. החישוק הגדול ומאפייני הצמיגים לג`יפים מסייעים לנו להתגבר על תנאי השטח הקשים.
 
צמיגים לג`יפים המיועדים לנסיעת שטח צריכים מבנה סוליה ועקב מיוחד המאפשר להם להיאחז בקרקע. המבנה מתבטא בחריצים גדולים ועמוקים במיוחד היוצרים ממש מבנים של קוביות גומי גדולות על הצמיגים, בעזרתן הרכב מצליח להיאחז בקרקע.
 
 
זכרו תמיד כאשר אתם מחפשים צמיגים לג`יפים לקחת בחשבון את אופי השימוש ברכב. אולי תתרשמו מצמיגים חזקים בעלי ביצועי שטח מרשימים אבל חשוב שתשאלו את עצמכם האם זה אופי השימוש שלכם ברכב? לכל שהצמיג יותר טוב לשטח, ניתן להגיד שהוא פחות מתאים לנסיעה בכביש.
 
 אליאנס צמיגים לרכב

אליאנס צמיגים לרכב היא יצרנית צמיגים ישראלית, אמנם קטנה יחסית לשחקנים הגדולים בשוק, אך למרות זאת היא מנהלת פעילות בינלאומית ויש לה פיתוחים מתקדמים ואיכותיים בתחום. החברה הוקמה בחדרה בשנת 1950 בהשקעה משותפת של משקיעים ישראליים עם משקיעים מארצות הברית. אליאנס צמיגים  תפסה לעצמה מקום נכבד בנישה של צמיגים לשימושים תעשייתיים. את אליאנס צמיגים לרכב ניתן למצוא בכל העולם בתחום התעשייה, בנייה, חקלאות, עבודות עפר ועוד. 
אליאנס צמיגים שמה לעצמה למטרה להתרכז בנישות אלו אשר להן דרישות וצרכים השונות מהדרישות והצרכים של צמיגים לכלי רכב פרטיים. בצורה זו אליאנס צמיגים יכולים לתת תשומת לב אישית לכל ענף ולכל היבט בייצוא, על מנת להתאים עבורו את הצמיגים המתאימים ביותר לצרכיו.
אליאנס צמיגים מתמודדת בהצלחה עם תעשיות ותחומים הדורשים צמיגים בעלי תכונות מיוחדות. הצמיגים התעשייתיים שונים מאוד מהצמיגים המוכרים לכם ברכבכם הפרטי. ראשית כל הם בדרך כלל מגיעים במידות מיוחדות הגדולות בהרבה ממה שאנו רואים בכבישים. אליאנס צמיגים לרכב מייצרת צמיגים גדולים וחזקים עבור כלי עבודה כבדי משקל המפעילים כוח רב ומתנהלים בתנאי שטח קשים; כמו למשל מכרות ואתרי בנייה. לשם כך אליאנס צמיגים נדרשה לפתח צמיגים בעלי חוזק ועמידות יוצאים מן הכלל. בעוד ברכבים פרטיים אנו נתקלים אך ורק בצמיגים רדיאליים, אליאנס צמיגים לרכב מייצרת גם צמיגים דיאגונאלים לשימושים מיוחדים.
 
תעשייה וחקלאות הם תחומים מגוונים מאוד, קל להגיד באופן כללי צמיגים לשימוש תעשייתי, אך מבחינתה של אליאנס צמיגים התעשייה והחקלאות מתחלקים לתת תחומים רבים אשר כל אחד מהם מציב דרישות שונות ואתגרים אותם אליאנס צמיגים מנסה לפתור. שימוש חקלאי יכול להיות בעל מאפיינים שונים מאוד ולכן בעל דרישות שונות מהצמיגים. למשל גידולי תמרים בערבה, שדות אורז באסיה, או גידולי תפוח אדמה באנגליה מתבצעים בתנאי שטח שונים ומכונות שונות. אליאנס צמיגים נענית לאתגר ומפתחת עבור כל מגזר את הצמיגים המתאימים ביותר עבורו.
 
 
כיצד קוראים את הסימונים המוטבעים על הצמיגים לרכב ?
היצרניות השונות מחוייבות להטביע על הצמיגים לרכב אותם הן מייצרות חותמות וסימונים שונים. כל סימון מסמל תכונות ומאפיינים אחרים, במאמר הבא נציג בפניכם מה כל סימון מסמל. הבנת הסימונים תעזור לכם לבחור את הצמיגים המתאימים עבור הרכב, עבור הצרכים שלכם ותאפשר לכם נסיעה נוחה, בטוחה וחסכונית גם יחד. לצורך הדוגמא נבחר את הסימון הבא: .R16 250/55 T1810

צמיגים לרכב
כעת נפרש כל חלק בסימון שציינו:
• האות R נמצאת על רוב הצמיגים המיוצרים בשוק ומסמלת צמיגים רדיאליים (הפרדה בין עבודת החישוק לעבודת הסולייה, כאשר דופן הצמיג מתווכת בין השניים ו׳לוקחת׳ את רוב הלחץ המופעל על הצמיג). האות חייבת להימצא על כל צמיג המשווק בישראל, לכן הקפידו לבדוק שהיא אכן קיימת.
• המספר שאחרי האותו R, כלומר במקרה הנ״ל 16, מסמן את מספר האינצ׳ים של הגלגל. למעשה, מספר האינצ׳ים מסייע לנו לבחור את הצמיג המתאים לפי הפרטים המצויינים ברישיון הרכב. ההמלצה היא לא לרכוש צמיגים במידה קטנה או גדולה מדי. רכישה של צמיגים שלא יותאמו באופן מושלם לגלגלי הרכב עלולה ליצור ליקויים בנסיעה.
• המספרים הבאים בתור הם 250/55. המספר הראשון מסמן את הרוחב של סוליית הצמיגים (במילימטרים) והמספר שאחריו - 55 מסמן את גובה הדופן של סוליית הצמיג. מדובר בהפרש בין הגלגל לבין הסולייה. בשונה מהמספר הראשון הנמדד במילימטרים, מספר זה מציין את האחוז מתוך רוחב הסוליה. כלומר במקרה הנ״ל גובה דופן הצמיג הוא ס״מ 55% מ-250 (דורש חישוב קצר). 
• הסימון האחרון הוא T1810
סימון זה מציין את זמן הייצור של הצמיג אותו נרצה לרכוש. במקרה שלנו המספר הראשון - 18 מציין את השבוע באותה שנה, בעוד המספר השני- 10 מציין את שנת הייצור. כלומר את הצמיג ייצרו בשבוע ה-18 של שנת 2010. בכדי שהצמיגים אותם נבחר יהיו איכותיים ובטוחים לנסיעה, מומלץ שלא לבחור צמיגים שתאריך הייצור שלהם עולה על שנה. גם אם נוסעים ברכב ישן יחסית, בחירת צמיגים חדשים תאפשר לכם נסיעה בטיחותית עם אחיזת כביש אופטימלית, חיסכון משמעותי בצריכת הדלק ומרחק בלימה בטוח.
 

 אוטו דיפו


בזמנים אחרים היינו מתרוצצים ומחפשים מקום לקנות מצבר, או להתקין מערכת מיזוג טובה ואיכותית לרכב, להחליף גלגלים זו הייתה משימה לא פשוטה ולעיתים קרובות היינו צריכים לעשות זאת בעצמנו , אז נכון הזמנים השתנו, הטכנולוגיה התפתחה והיום המצב שונה וכמובן הרבה יותר פשוט. אחת הרשתות שתחת קורת גג אחת יכולה לתת מענה מושלם ומדויק לכל פעולות האלו היא אוטו דיפו חברה המתמחה בתחום אביזרי רכב שם תוכלו לא רק למצוא את הפריטים המובילים בתחום הרכב בין אם מדובר בפריטים קנים או גדולים אלא גם שירות אישי. אם נתקעים עם פנצ`ר לא מתוכנן ניתן בראש שקט להגיע לאחד מסניפי אוטודיפו ולקבל שירות טוב ומקצועי, מה גם שלא צריך להתאמץ בכלל מקסימום לחכות כמה זמן בכדי שהרכב שלכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר ותוכלו להמשיך בדרככם.

אוטו דיפו חושבת גם מחוץ לקופסא וניתן לראות זאת באביזרים שלה גם מחוץ לרכב חשוב שיהיו אביזרים בטיחותיים , אם לצורך העניין נהגים אוהבים לעשות טיול אופניים, או רוצים לנסוע לנופש וזקוקים לציוד נוסף על גג הרכב כך למשל ניתן למצוא מגוון רכב של גגונים לנשיאה נוספת של ציוד, התקנת הגגון היא בעזרת צוות המומחים ברשת. התאמה מדויקת של הגגון לגג הרכב.

המודעות לאבזור הרכב לא הייתה גבוהה כל כך בעבר והיינו מסתפקים בדוגמאות מצומצמות מאוד אבל כיום זה שונה וברשת אוטודיפו ניתן למצוא מגוון עצום של אביזרי רכב. וזה מה שמייחד את הרשת, יש המון דוגמאות, יבואנים ועוד . נכון לעיתים ניתן להתבלבל מרוב היצע גדול שכזה אבל ברגע שיודעים ומוצאים בעזרת השירות המקצועי של אוטודיפו נהנים מאבזור ומוצרים איכותיים לאורך שנים.

כאמור בכל סניפי רשת אוטודיפו קיימים סוגים רבים של אביזרים לרכב, שהלקוח יכול להתקין אותם בכוחות עצמו. יחד עם זאת קיים מתחם המאפשר טיפול והתקנה של המוצרים ברכב של הלקוח , מדובר על מתחמים גדולים ונוחים לעבודה ובכך מאפשרים ללקוח לקבל שירות איכותי, מהיר ומקצועי במקום, מבלי לטרטר אותו הלוך ושוב, הכל נמצא באותו מקום.
 
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל