סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
צמיגים לרכב
צמיגים איכותיים
באופן כללי, לא משנה באיזה רכב אתם נוסעים – משאית, רכב שטח, רכב משפחתי או רכב ספורטיבי, אתם צריכים צמיגים איכותיים למען הביטחון שלכם והשמירה על הרכב שלכם. הצמיג הוא הקשר הישיר היחיד בין המכונית שלכם לכביש, ולכן הוא גם רכיב הבטיחות החשוב ביותר. הוא שומר על נסיעתכם בקו ישר, והוא מאפשר לכם לבלום או להאיץ. בנוסף לכך, הצמיג משפיע ישירות על תפקוד הרכב והמכלולים השונים, והדבר מתבטא בצריכת דלק ובבלאי של המערכות השונות ברכב.

מסיבה זו, עליכם לרכוש רק צמיגים איכותיים , ולהקדיש להם, גם לאחר הרכישה, את מלוא תשומת הלב הראויה. בדקו מה אורך החיים המצופה של הצמיג שאתם רוכשים, וחפשו אחר ביקורות על החברה המייצרת אותו.

למה לרכוש צמיגים איכותיים? 

כאשר אתם רוכשים צמיג, שימו לב שגילו לא יעלה על שנה. תוכל לדעת זאת על פי המספרים המוטבעים בדפנות הצמיג. תמצאו שם ארבע ספרות, כאשר השתיים האחרונות מייצגות את שנת הייצור. אל תתפשרו בנושא זה, גם אם יספרו לכם סיפורים שהצמיג היה בקירור או בחושך במהלך כל תקופת האחסון.

בנוסף לכך, בררו מהי האחריות שמעניק היצרן או היבואן לצמיג החדש, וודאו כי אתם מקבלים תעודת אחריות. כמו כן, שימו לב כי על חשבונית הרכישה יצויין גיל הצמיג.

בחרו רק בשמות של יצרנים מוכרים. אל תתפתו אחר מחירים זולים שמציעים יצרנים עם שמות שמעולם לא שמעתם עליהם. לאחר מכן, בצעו השוואת מחירים. לרוב, רכישת ארבעה צמיגים בבת אחת תהיה עסקה משתלמת יותר מאשר רכישת צמיג בודד בנפרד (וזה דבר מאוד לא מומלץ – צמיגים קונים בזוגות).

אחרי רכישת צמיגים איך מתחזקים את הצמיגים? 

לאחר שרכשתם צמיגים איכותיים , עליכם לשמור עליהם היטב, אחרת אין טעם לרכישה ולהשקעה. בדקו לחץ אוויר בקפדנות. זוהי פעולת התחזוקה הפשוטה אך גם החשובה ביותר לצמיג ולרכב שלכם. הבדיקה אינה עולה לכם כסף, והיא תאריך לכם את חיי הצמיג ותשמור לכם על מכלולי הרכב השונים.

לסיכום, קנו רק ממותגים מוכרים כמו צמיגי מישלין וכמו צמיגי קונטיננטל . הקפידו לקנות זוג צמיגים מאותו יצרן ומאותו דגם עבור אותו הסרן. עדיף כי כל הארבעה יהיו זהים. כמו כן, בדקו את גיל הצמיג לפני הרכישה והקפידו על בדיקה שגרתית של לחץ אוויר.

.
 

צמיגי הנקוק 
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל