סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
צמיגים במבצע
צמיגים למשאיות

צמיגים למשאיותבדף זה תמצאו בצורה נוחה את מיטב הצמיגים למשאיות בארץ השתדלנו לתת לכם את הצמיגים הנפוצים ביותר בארץ למשאית גם לפי היצרנים וגם לפי גודל הצמיג במידה ואין כאן את הצמיג הספציפי שלכם אתם מוזמנים לפנות אילנו ישירות > בטלפון בראש האתר או לנסות ולמצא אותו במערכת החיפוש שלנו למעלה. לכול בעיה או שאלה אנחנו כאן לשירותכם התקשרו אלינו אין לכם מה להפסיד :-).


צמיגים למשאיות - מאפיינים חשובים
 

הצמיגים הם בין הגורמים הכי חשובים בבטיחות הנסיעה במשאית או בכל כלי רכב אחר. צמיגים המורכבים במשאית חייבים להיות מסוגלים לשאת את משקל המשאית. יש משאיות אשר מגיעות לעשרות של טונות במשקלן, ולכן ייצור הצמיגים של משאיות, חייב להתבצע על פי כל כללי הבטיחות הקיימים. 


יש חשיבות גבוהה במיוחד ליכולת של צמיגי המשאית לעמוד בפני כוח החיכוך עם הכביש, עם שינויי טמפרטורות קיצוניים על הכביש, רטיבות ועוד. צמיגי משאית חייבים לספק נהיגה איכותית עם אחיזת כביש מוקפדת, שתאפשר לנו ליסוע בבטחה.


בדרך כלל מקומות אשר מוכרים צמיגים למשאית מספקים גם שירות של החלפת צמיגים למשאיות, שירותי אבחון צמיגים ואיזון של הגלגלים. משאיות נחשבות לאמצעי התובלה הנפוץ ביותר לשינוע של סחורות ומטענים כבדים במיוחד. הכביש עמוס במשאיות בכל שעות היום, עליהם מעמיסים כמות גדולה של סחורה. יש חשיבות ניכרת לסוג הצמיגים אותם החברות בוחרות להתקין, זאת משום שיש כמות גבוהה של משאיות על הכביש שגורמת לעלייה ניכרת במספר התאונות שיש על הכביש מדי שנה. 


כאשר אתם מתקינים צמיגים חדשים למשאית החברה שלכם, בחרו במקום אמין ומקצועי המספק שירות תיקונים, הרכבה והחלפה של צמיגים למשאית שלכם, בכדי שתוכלו ליסוע בבטחה ובנוחות מקסימליות.

צמיגים למשאיות,צמיגים למשאית,צמיג למשאית,צמיגים למשאית
 

צמיגים למשאיות - מאפיינים חשובים

 
הצמיגים הם בין הגורמים הכי חשובים בבטיחות הנסיעה במשאית או בכל כלי רכב אחר. צמיגים המורכבים במשאית חייבים להיות מסוגלים לשאת את משקל המשאית. יש משאיות אשר מגיעות לעשרות של טונות במשקלן, ולכן ייצור הצמיגים של משאיות, חייב להתבצע על פי כל כללי הבטיחות הקיימים. יש חשיבות גבוהה במיוחד ליכולת של צמיגי המשאית לעמוד בפני כוח החיכוך עם הכביש, עם שינויי טמפרטורות קיצוניים על הכביש, רטיבות ועוד. צמיגי משאית חייבים לספק נהיגה איכותית עם אחיזת כביש מוקפדת, שתאפשר לנו ליסוע בבטחה. בדרך כלל מקומות אשר מוכרים צמיגים למשאית מספקים גם שירות של החלפת צמיגים למשאית, שירותי אבחון צמיגים ואיזון של הגלגלים. משאיות נחשבות לאמצעי התובלה הנפוץ ביותר לשינוע של סחורות ומטענים כבדים במיוחד. הכביש עמוס במשאיות בכל שעות היום, עליהם מעמיסים כמות גדולה של סחורה. יש חשיבות ניכרת לסוג הצמיגים אותם החברות בוחרות להתקין, זאת משום שיש כמות גבוהה של משאיות על הכביש שגורמת לעלייה ניכרת במספר התאונות שיש על הכביש מדי שנה. כאשר אתם מתקינים צמיגים חדשים למשאית החברה שלכם, בחרו במקום אמין ומקצועי המספק שירות תיקונים, הרכבה והחלפה של צמיגים למשאית שלכם, בכדי שתוכלו ליסוע בבטחה ובנוחות מקסימליות. 

מחירון צמיגים למשאיות תלוי בגורמים שונים
מחירון הצמיגים למשאית מאפשר לנו לבצע השוואת מחירים של צמיגים המיוצרים על ידי חברות שונות. אנו רוצים לרכוש צמיגים המתאימים למטרות הנסיעה ולצרכים הספציפיים שלנו. כל צמיג אותו אנו רוכשים, מגיע עם אחריות מלאה מהיצרן, דבר עליו אסור להתפשר ברכישת צמיגים, במיוחד לא כאשר מדובר בצמיגים למשאית שלכם. צמיגים למשאית נחשבים ליקרים הרבה יותר מאשר צמיגים לרכבים אחרים, זאת משום שצמיגים אלה נחשבים לגדולים הרבה יותר מאשר צמיגים רגילים. בנוסף, יש משאיות שדורשות יותר מ-4 צמיגים מה שמייקר עוד יותר את עלות החלפת הצמיגים. כאשר רוכשים צמיגים חדשים למשאית יש לקחת בחשבון את סוג הצמיג, את הוראות היצרן, מספר שנות אחריות, מותג, מאפייני הצמיג וכמובן את המחיר. 
 
 
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל