סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
צמיגים במבצע
צמיגים לאופנועים

בדף זה תמצאו בצורה נוחה את מיטב הצמיגים לאופנועים בארץ השתדלנו לתת לכם את הצמיגים הנפוצים ביותר בארץ לאופנוע גם לפי היצרנים וגם לפי גודל הצמיג במידה ואין כאן את הצמיג הספציפי שלכם אתם מוזמנים לפנות אלנו ישירות > בטלפון בראש האתר או לנסות ולמצא אותו במערכת החיפוש שלנו למעלה. לכול בעיה או שאלה אנחנו כאן לשירותכם התקשרו אלינו אין לכם מה להפסיד :-).
 

צמיגים לאופנועים במבצע

צמיגים לאופנועים באים במגוון רחב של סוגים, בהתאם לסוג האופנוע ולשימוש בו. הצמיגים הם הדבר היחיד אשר מחבר בין האופנוע לכביש, ולכן יש להם חשיבות עליונה בכל הקשור לבטיחות הנסיעה. מעבר לכך, יש לצמיגים השפעה רבה על נוחות הנסיעה, על החיסכון בדלק, ועל השמירה על המכלולים השונים אליהם הם מקושרים באופנוע.

באופן כללי, צמיגים הינם מוצר יקר. התכנון שלהם יקר, המחקר והפיתוח שלהם יקרים, נסיעות המבחן יקרות, וכל תהליך הייצור שלהם הינו יקר משום שהוא מתבסס על חומרי גלם איכותיים ועמידים במיוחד.

מכיוון שצמיגים לאופנועים הינם מוצר יקר, חשוב מאוד להקפיד על בחירה נאותה ונבונה של צמיגים , באופן המתאים לסוג האופנוע, לאופי הנסיעה ולצרכים האחרים שלכם. צמיגים המתאימים לנסיעת אופנועי שטח נדרשים לעמוד במטלות ובעומסים מיוחדים, אשר צמיגים המיועדים לאופנועי כביש אינם נדרשים להם.

חשוב לדעת כי כל צמיג מהווה מעין פשרה בין המרכיבים השונים שלו. למשל, צמיג אשר מיועד לנסיעה בשטח, לא יתפקד טוב על הכביש כמו צמיג שנועד לנסיעה על כביש. צמיג אשר מיועד למרוצים ולנסיעות מהירות במיוחד, לא יתפקד טוב בנסיעות איטיות. חשוב לזכור זאת בעת שרוכשים צמיג חדש, ולהתאים את מאפייני הצמיג החדש לצרכים ולדרישות שלכם.

צמיגי אופנועים במחירים הנמוכים ביותר

כאמור, צמיגים לאופנועים הינם מוצר יקר, ולכן יש לכם כאן הזדמנות פז לרכוש צמיגי איכות לאופנועים, מן החברות המובילות והמפורסמות בעולם, במחירים הנמוכים ביותר שניתן למצוא. אל תטעו, לא מדובר כאן בצמיגים סוג ב` או במשהו המזכיר זאת. אנחנו מוכרים את הצמיגים האיכותיים ביותר המיוצרים על ידי מיטב החברות, במחירי מבצע.

מידי פעם מתאפשר לנו להציע מבצעים מיוחדים על צמיגים לאופנועים לקהל הלקוחות שלנו, ולכן חשוב כי תתעדכנו באתר שלנו ובעמוד הזה באופן תדיר. לעתים, מדובר בצמיגים אשר נותרו כעודפים, לעתים מדובר במחירים מיוחדים אשר הצלחנו לקבל מן הספקים השונים, ולעתים מדובר במשהו אחר שקשה להעלות על הדעת כעת.

מתי צריך לרכוש צמיגים חדשים לאופנוע?

ברמת העיקרון, צמיגים סובלים מבלאי ביחס ישיר לרמת השימוש בהם. יחד עם זאת, אסור לחכות עד לתום השנתיים או שלוש השנים אשר מבטיחים יצרניות הצמיגים, צריך לזכור צמיגים לאופנועים הם לא כמו צמיגים לרכב ויש לבצע בדיקות תקופתיות לצמיגים שלכם. יש מספר מקרים בהם אתם חייבים להחליף את הצמיגים באופנוע באופן מיידי:

1. כאשר החריצים על גבי הצמיגים מטושטשים, אינם נראים עמוקים דיים, או קטנים משני מילימטרים.

2. כאשר הצמיג נראה לכם יבש, או כאשר מופיעים עליו סדקים. סדקים לרוב מופיעים בדופן הצמיג או בין החריצים, ולכן חשוב לחפש שם.

3. כאשר הצמיג עבר את תקופת השימוש שלו (לרוב מדובר בשלוש שנים).

4. כאשר צמיג עבר את הקילומטרז` לו הוא מיועד. לרוב מדובר בממוצע של כ-70,000 קילומטרים.

אסור להקל ראש בחשיבותם של הצמיגים לאופנוע שלכם ולחיים שלכם. צמיגים שאינם תקינים, מקטינים את אחיזת הכביש של האופנוע ומובילים למגוון רחב של מצבים מסוכנים: חוסר אחיזה, חוסר יכולת בלימה, החלקה, התפוצצות צמיגים וכדומה. כל אלה עשויים להוביל אתכם, חס וחלילה, למצב של איבוד שליטה על האופנוע ולסכנת מוות ממשית.

כיצד לרכוש צמיגים לאופנוע?

ובכן, כפי שאמרנו, יש להקפיד על התאמה בין הצרכים שלכם לבין הצמיג. הקפידו על הנקודות הבאות:

1. רכשו תמיד צמיגים באיכות גבוהה, מחברות מוכרות או ממותגים מוכרים ואמינים.

2. החליפו תמיד שני צמיגים יחדיו ולא רק צמיג אחד בנפרד. למרות שמדובר בעלות גבוהה יותר, הרי שבסופו של דבר לבטיחות שלכם אין מחיר.

3. הקפידו על כך כי הצמיגים החדשים שלכם תואמים לדרישות יצרן האופנוע כפי שמופיעות ברישיון הרכב ובספר הרכב.

4. הקפידו על התאמה בין סוג הנסיעה שלכם לבין סוג הצמיג. לנסיעות תיור, רכשו צמיגי תיור. לנסיעות ספורטיביות, רכשו צמיגים ספורטיביים. לנסיעות בשטח, רכשו צמיגי שטח.

כאשר מדובר בשוק הצמיגים, המבחר הוא עצום והבחירה הינה קשה. לכן, חשוב כי לא תתפתו להצעות מפוקפקות או למוכרים בלתי אמינים. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של צמיגים לאופנועים במחירים הטובים ביותר, כולל התקנה במקום קרוב למקום מגוריכם. אם אינכם בטוחים לגבי הסוג המדויק של צמיגי האופנוע המתאימים לכם ביותר, צרו עימנו קשר ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי, אמין ומהיר.

לבטיחות שלכם ולחיים שלכם אין מחיר. הנסיעה על אופנוע גם ככה מסוכנת כשלעצמה, ולכן חשוב לעשות הכל על מנת שהנסיעה תסתיים בצורה הטובה ביותר. הצמיגים באופנוע הם כמו הרגליים שלכם. הם הדבר היחיד שמחבר את הכלי לקרקע, והם הדבר היחיד ששולט על היחסים של הכלי עם הקרקע. צמיגים שאינם תקינים עשויים, חס וחלילה, להביא לתאונות, והם מסכנים את חייכם. אל תתפשרו בכל הקשור לבטיחות הנסיעה שלכם ולשמירה על האופנוע שלכם. מלבד זאת, בוודאי שלא תתנגדו לחסוך קצת כסף על דלק בזכות צמיגים איכותיים, תקינים ומלאי לחץ אוויר כנדרש. זכרו צמיגים לאופנועים הם בעלי חשיבות רבה יותר מצמיגים ברכבים, צמיגי האופנוע סוחבים בנוסף לרגיל גם את הכח הדיפרנציאלי זמן פניות חדות לכן צריך לרכוש צמיגים איכותיים .

 
צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל