סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
צמיגי גודייר החל מ199 ש"ח לצמיג טייר דיל
כל מי ששמע על צמיגי גודייר יודע שמדובר בצמיג יוקרתי במיוחד ומשויך לרכב החשמלי מתוצרת רנו פלוראנס שתושק בישראל כבר בשנה הבאה.
 

    

צמיגי גודייר


גודייר היא אחת מיצרניות הצמיגים המובילות בעולם. למעשה, מדובר בקונצרן צמיגים ענק, אשר תחת חסותו נמצאים מותגים שונים כגון צמיגי דנלופ,צמיגי סאבא,צמיגי פולדא ועוד
גודייר היא יצרנית צמיגים אמריקאית, אשר הוקמה לפני כ-110 שנים, ופועלת כיום בהצלחה ובפופולריות רבה ברחבי יותר מ-190 מדינות בעולם, בהן ישראל כמובן.
 
לחברת גודייר יש מגוון רחב במיוחד של צמיגים, כאשר המטרה היא לאפשר לנהגים וליצרניות רכבים למצוא באופן המדויק ביותר את הצמיג המתאים ביותר להם מבחינת הדרישות והתקציב
 
כך למשל, גודייר מייצרת צמיגים חסכוניים, אשר מאפשרים חיסכון של 3% בצריכת הדלק.
אין לזלזל בדבר, מכיוון שמדובר בהתפתחות טכנולוגית מן המעלה הראשונה. כמו כן, אולי לנהג הפרטי חסכון בדלק של 3% בשנה אינו נראה כה משמעותי, אבל חשבו על המשמעות עבור ציי רכב או עבור ציי תובלה.
זוהי רק דוגמא אחת קטנה לכך שצמיגי גודייר מנסים להתאים את עצמם לכל אפשרות של ביקוש ודרישה, וכיצד החברה הצליחה למצוא פתרון טכנולוגי מרשים לנהגים המעוניינים להפחית את צריכת הדלק שלהם
בנוסף, חברת גודייר מייצרת צמיגים המיועדים לאחיזת כביש טובה ביותר. 
 
צמיגים אלה פופולריים עד מאוד בקרב תחום הספורט המוטורי, אם כי גם נהגים רבים של רכבים פרטיים מעדיפים כיום שלא להתפשר על האיכות של הצמיגים בכל הקשור לאחיזת הכביש.
 
צמיגים אלה בנויים מתרכובת גומי מיוחדת והמבנה שלהם הוא א-סימטרי במתכוון. התוצאה היא אחיזת כביש מעולה ובלתי מתפשרת, אשר מורגשת כבר מן הנסיעה הראשונה.
כאשר מדובר בבטיחות שלכם, אף נהג אינו מעוניין לחסוך כסף על חשבון בטיחותו או הבטיחות של יושבי הרכב שלו.
.מסיבה זו, צמיגי גודייר הינם כה פופולריים
 
צמיגים איכותיים
 
רוב צמיגי גודייר מגיעים עם ארבע שנות אחריות. זוהי אחריות ארוכה במיוחד בענף הצמיגים, והיא מושכת צרכנים רבים. אחריות זו מעידה גם על הביטחון שמרגישה חברת גודייר בכל הקשור לצמיגים שלה. החברה בטוחה כי המוצר שלה איכותי, עמיד ויכול להחזיק למשך פרקי זמן ארוכים. כמובן שמהצד של הנהג חשוב לשמור על לחץ ניפוח אוויר תקין ועל גלגלים מאוזנים. 
ייחודם של הצמיגי גודייר הוא בעיקר מצד החיסכון העצום בדלק וזאת הודות לעובדה שהם יוצרים הרבה פחות התנגדות גלגול וחשוב לציין כי הודות לטכנולוגיות המתקדמות היותר צמיג הגודייר מיוצר מחומרים איכותיים ביותר ועם זאת גם קלים מאוד מה שתורם רבות להפחתה משמעותית בהתנגדות הגלגל ובחיסכון רב בהוצאות הרכב.
כל אחד מאתנו מבין עד כמה חשוב לדאוג שצמיגי הרכב שלנו יהיו באיכות טובה. כל אחד מאתנו היה רוצה לחסוך כספים המבוזבזים על דלק. מדהים לגלות שגם לכאן נכנסה הטכנולוגיה לתמונה והיא יכולה לייצר צמיג שייתן כל כך הרבה יתרונות.
 
מחירון צמיגים גודייר
 
כאשר הצמיגים ישנים ובלויים צריך להחליפם; בדרך כלל כאשר גיל הצמיגים מגיע לארבע שנים אז יש להחליפם ללא קשר למצבם. אך בהחלט יתכן שהצמיגים בלויים וזקוקים להחלפה עוד הרבה מאוד לפני כן.
שחיקת צמיגים מושפעת מכמות הנסיעות שלכם, תנאי השטח, אופי הנהיגה, מזג אוויר והקפדה על שמירה לחץ אוויר נכון. כאשר הצמיגים בלויים וזקוקים להחלפה, רבים מחפשים במחירון צמיגים גודייר ומתעניינים במחירים של הצמיגים על מנת להחליפם.
כל יבואן צמיגים מחויב לפרסם מחירון צמיגים על פי תקנות משרד התחבורה ולכן יש לנו מחירון צמיגים גודייר.
מחירון הצמיגים שהיבואנים מחויבים לפרסם הוא מחירון של מחירי מקסימום לצרכן. המשווקים רשאים לעשות הנחות על המחירון אך אינם רשאים למכור במחירים גבוהים מהמחירון. למעשה ברוב המקרים המחירים בשטח הם נמוכים ממחירון צמיגים גודייר מכיוון שהמחירונים מנופחים בכוונה תחילה על מנת לאפשר למשווקים לעשות הנחות גדולות. לא אחת תיתקלו במבצעים של 1+1 או קנה שלושה צמיגים וקבל את הרביעי במתנה. אלו הם מבצעים המתבססים על המחירון המנופח של הצמיגים. אל תתרגשו מהם יותר מידי, בדקו והשוו באופן שקול.

מחירון צמיגים גודייר הוא בהחלט אפשרות טובה כאשר אתם מחפשים להחליף את צמיגי הרכב. גודייר היא אחת מיצרניות הצמיגים הגדולות בעולם ומציעה מבחר גדול של צמיגים, בגדלים שונים ולשימושים שונים ולא רק בענף הרכב. גודייר משקיעה הרבה בפיתוח הצמיגים שלה וזו בהחלט תמורה טובה מאוד עבור הכסף שלכם.

שימו לב, כאשר אתם מחפשים מחירון צמיגים גודייר, אתם עלולים להתפתות ולקנות לפי המחיר הזול ביותר. חשוב לבדוק מחירים אבל יש לעשות בדיקה שקולה המנתחת מהו המוצר שמקבלים בתמורה. הכי יקר הוא לא הכי טוב והכי זול הוא לא הכי גרוע אבל בכל זאת יש לנתח מדוע המוצר זול. לדוגמה יש להיזהר שלא תקנו צמיגים ישנים שעמדו שנים במחסן ובגלל זה הם מוצעים במחירים זולים. פשוט יש להישאר ערניים וזהירים.

עוד נקודה חשובה כאשר מחפשים מחירון צמיגים גודייר היא לחפש צמיגים לרכב לפי ההתאמה לרכב ולפי הצורך. יש לבדוק שהצמיגים מתאימים למידות הצמיגים של הרכב, זהו כלל בסיס. אבל מעבר למידות הצמיגים עדיין ישנם הבדלים שונים בין הצמיגים הבדלים הנובעים מאופי השימוש. ישנם צמיגים המתאימים לנהיגה עירונית וישנם צמיגים המתאימים לתנאי שטח, ישנם צמיגים המתאימים למזג אוויר חורפי וגשום וישנם צמיגים המתאימים לכל עונות השנה. לכן כאשר אתם מחפשים מחירון צמיגים גודייר חשוב שתשימו לב לדברים הללו.
 

צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל