סל קניות   | הרשמה   | כניסה
072-221-5232 מרכז הזמנות ארצי - מעל 80 מרכזי התקנה
כיצד לרכוש צמיגים איכותיים בלבד
הצמיגים שלכם הם גורם חשוב ביותר מבחינות רבות - מבחינה בטיחותית, מבחינת נוחות הנסיעה, מבחינת השמירה על הרכב שלכם, ומבחינת החיסכון בדלק. הצמיגים הם למעשה הגורם היחיד אשר מחבר בין הרכב שלכם לבין הכביש, ולכן יש להם תפקיד קריטי וחשוב ביותר בכל מה שקשור באחיזת הכביש של הרכב. הצמיגים למעשה הם הגורם הסופי אשר מאפשר לרכב שלכם לזוז ולנסוע. הצמיגים הם אלה אשר מאפשרים לכם לבצע פניות חדות, להאט, להאיץ, לבלום בפתאומיות, לנסוע מהר, לנסוע לאט וכדומה. גם הרכב היקר ביותר בעולם לא יוכל לנסוע ללא צמיגים תקינים ואיכותיים..
 
לכן, כאשר אתם רוכשים צמיגים חדשים, חשוב מאוד שהם יוכלו לספק לכם את כל הדרישות מבחינת בטיחות הנסיעה, נוחות הנסיעה, איכות הנסיעה, השמירה על מכלולי הרכב שלכם, וכמובן, החיסכון בדלק.
 
חשוב מאוד לרכוש צמיג לפי מידה שקבע יצרן הרכב שלכם. אל תלכו לפי המידה שרשומה על הצמיגים הנוכחיים שלכם, משום שזהו נתון שאינו רלוונטי. חשוב מאוד להסתכל בספר הרכב שלכם או ברישיון הרכב שלכם, ולבדוק מהי המידה של הצמיגים אשר קבע יצרן הרכב שלכם. רכישה של צמיגים חדשים שאינם במידה שקבע יצרן הרכב שלכם היא מסוכנת מאוד, בזבזנית מאוד, ואין בה כל טעם או תועלת.
 
כמו כן חשוב מאוד לרכוש צמיגים לרכב שגילם עולה על 6 שנים. אל תרכשו צמיגים אשר גילם עולה על 6 שנים , משום שזה לא בטיחותי.

    

צמיגי טייר דיל 072-221-5232 04-6731322
טייר דיל-ככה קונים צמיגים היום- www.tiredeal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל